Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Komolyan ciki a pizsama?

Komolyan ciki a pizsama?

Figyelt kérdés
Mi a ciki benne?

2013. jún. 4. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Fiú vagy Lány vagy?:D Lánynál természetesen egyáltalá nnem gáz...Fiúknál meg hát is-is vannak olyanok akik szerint nem azés vannak akik szerint az...
2013. jún. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem egyáltalán nem, nagyon kényelmes és nem szorít, így jól tudok aludni. /L
2013. jún. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze. Holnap meg már a bugyi is ciki lesz.

Nem értem ezeket a feltételezéseket. A pizsi tök jó, kényelmes, szeretek benne aludni. Jó télen, mert melegít, nyáron meg jó, mert nem kell nadrágot húznom, ha reggel kimegyek pl a konyhába (bugyiban meg nem szokásom a família előtt parádézni). Én elvagyok vele:)

Viszont 11-es osztálykiránduláson az egyik osztálytársnőm egy minimackós overál-pizsamába aludt, olyan volt, mint egy hatalmas bébi-rugdalózó. Na az nagyon ciki volt, nem értette senki, hogy képes felvenni mások előtt.

2013. jún. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem ciki a pizsama, báár mondjuk egy osztálykiránduláson nem aludnék abban. A kínaiban csak ilyen kis micimackósakat lehet kapni, még felnőtt méretben is csak olyanok vannak, szóval nagyon nehéz kifogni egy szép pizsamát. Én amúgy egy sima pólóban és cicagatyában alszom, ugyanolyan kényelmes, és ha jön valaki hozzánk, nem kell a nyuszikás pizsit felvenni előtte.


A barátomnál viszont jobban szeretem, ha mondjuk egy melegítőalsóban alszik, mert fiúknál idősebb korban azt érzem nem illik már a pizsama.

2013. jún. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!