Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki gumicsizmát...

Szerintetek ciki gumicsizmát hordani?

Figyelt kérdés

Mivel ilyen saras esős idő van és úgy tűnik még marad is ilyen egy darabig úgy gondoltam, hogy veszek egy egyszerű fekete masnis gumicsizmát mert bármilyen cipőt veszek fel mind átázik és egy teljes napig tocsogok a vízben.

[link]

Mit gondoltok ciki lenne ebbe menni például iskolába? 15/l


2013. jún. 4. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Óvódás korban nem ciki.
2013. jún. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem egy szép lábbeli... de engem nem zavar ki mit vesz fel, szóval nyugodtan vegyél. Nem másoknak kell megfelelned.
2013. jún. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
hát mostanában elég divatos, szóval egyáltalán nem ciki, bár én nem venném fel, de nagyon sokan hordanak gumicsizmát.
2013. jún. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon gáz, de az utóbbi években nagy divatot csináltak belőle.
2013. jún. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

Ha 40 fokban, sorttal veszed fel, igen.

Ilyen esős időben, amikor az utcán hömpölyög a víz, és bokáig ér a sár, akkor nem.

Már én is tervezek egy ilyet beszerezni.

2013. jún. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
hát a mai eső után minden előítéletemet félredobtam a gumicsizmás lányokkal kapcsolatban és én is beálltam a sorba. tudod ki fog egész nap vízben tocsogó cipőbel szaladozni..
2013. jún. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem nem ciki, sőt kifejezetten praktikus.
2013. jún. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ciki. mit keres egy gumicsizmán egy fényes masni???


egyébként még masni nélkül el is menne. nekem ovis koromban volt egy kumicsizmám és imádtam.

2013. jún. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bevallom én is fikáztam a gumicsizmás lányokat, de kb. 1 hete beálltam a sorba. Én leszarom ahová járok dolgozni szállodába, az oda vezető rövidebb út csak földútból áll, úgyhogy beszereztem egyet, mert az cikibb ha úgy érek be a munkahelyemre hogy nyakig sár vagyok.
2013. jún. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem sosem tetszett.De múltkor láttam egy csajon,szóval szerintem nem ciki felvenni ilyen időben.
2013. jún. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!