Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeintetek milyen egy ideális...

Szeintetek milyen egy ideális cipő egy 16 éves lánynak hétköznapokra?

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 18:36
 1/5 anonim válasza:
egy converse tornacipö
2013. jún. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Eléggé stílusfüggő. :D

Ami tuti, hogy mindenképp lapos. Vagy sportcipő, vagy balerina. Nevetséges, mikor nagy táskával, pláne hátizsákkal, remegő bokával totyognak a suli felé nagyon csinos, de roppantul nem suliba való cipőkben. :D

Én anno sportcipőben meg tornacsukában mentem, kényelmes volt, és sose kellett külön tesicipőt vinnem. :D

2013. jún. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
tornacipő vagy balerina cipő, tavasszal és ősz elején meg saru (persze ha nem esik az eső), magassarkút szerintem se hordj hétköznapokon, mert sok lány úgy megy benne, mintha be lenne sz*arva, de komolyan, és az egyáltalán nem néz ki jól, sőt...
2013. jún. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%

A torna- és edzőcipő undorító és ízléstelen.

Egy balerina cipő tökéletes a hétköznapokra, egy csinos szoknyával nagyon aranyos viselet szerintem.

Nyárra pedig nem árt egy magassarkú szandál, ill. körömcipő sem (persze 4-5 cm-re gondolok, nem többre).

20/f

2013. jún. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ megy a zöldkéz mindenkinek , mivel a magassarkúban, sőt még a balerinákban is alog tudok járni úgyhogy az első válaszoló tanácsát fogadtam meg. :)
2013. jún. 7. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!