Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen az ideális cipő?

Milyen az ideális cipő?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen az ideális cipőméret? Próbakor szorítson, vagy legyen nagyobb? Minden cipő tágul valamennyit, s ezért érdemesebb számolni ezzel, s kisebb méretű cipőt venni?
2010. jan. 7. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
inkább nagyobb mint kisebb.. Ha esetleg egy picivel nagyobb, akkor rakhatsz bele talpbetétet, és az segít. de 2-3 számmal nagyobb cipőnél az se :D
2010. jan. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, én pont akkora cipőt veszek, mint a lábam:D egyedül körömcipőnél (az ilyen belelépős, minden pánt nékül) nem baj, ha az elején kicsit szorít, mert az mindenképp tágul, és ha pont jót veszel, egy idő után kiesel belőle:)
2010. jan. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én világéletemben fél vagy 1 számmal nagyobb cipőket vettem. Nem érzem jól magam, ha a lábujjaim nem tudnak tevékenykedni, állandóan mozgatgatom őket :) mondjuk körömcipőnél próbálom eltalálni a pont jó méretet, ha pedig csizmából nem találok picivel nagyobbat, akkor a pont jó méretre törekszem, a csizmák nyúlékonyabbalk
2010. jan. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Ha olyan anyag, hogy tágul (általában fél számot mondanak), akkor megveheted azt, ami épp jó. Ha már kicsit kényelmetlen, akkor ne a tágulása miatt vedd meg, mert lehet csak kamu. Tehát szerintem is: inkább nagyobb egy fél számmal (max 1).
2010. jan. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én is mindig nagyobbat szoktam venni, mint a lábam, hogy kényelmesen elférjenek a lábujjaim a cipőben, s ne legyenek kalapácsujjaim.

Viszont lehet, hogy nem mindig jó ha nagyot veszünk!

2010. jan. 8. 09:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!