Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért számít cikinek a hagyomá...

Miért számít cikinek a hagyományos férfi illetve női alsó?

Figyelt kérdés
Én úgy vagyok vele,hogy a boxer rettentő kényelmetlen, és nem hiszem,hogy csak nekem lenne... Rengeteg lánynak kényelmetlen a tanga,mégis azt hordják. Mert az a menő és aki nem abban van,az ciki/gáz/rosszul néz ki. Nagy részük azért hordja mert a szerintük a sima bugyi nem szexis egy férfinek. Több kérdésben láttam,hogy a 90%-nak a sima bugyi sokkal jobban tetszik(köztük nekem is). A kérdésem: akkor mégis miért kell ilyen tévhiteket alkotni és cikinek vélni aki nem hajlandó úgy öltözködni ahogy most éppen "divatos"? 18/F

2013. jún. 2. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Abban azért van igazság, hogy a hagyományos női bugyi nem túl vágykeltő. A nem vágykeltő alatt ezt értem: [link]

Gondolom az ilyen stílusú sokaknak elfogadott: [link]

az első két képre gondolok.

Én úgy vagyok vele, hogy hétköznapra kényelmes bugyi, ha a barátommal vagyok, fürdés után valami csinos tanga. Annyi időt kibírok, úgyis hamar lekerül... :D

2013. jún. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk például (pedig már 10 éve volt) általános iskola 7-8. osztályban nagyjából emberszámba sem vettek ha nem hordtál tangát. Rettentő ciki volt. Aztán persze ilyenkor még buta az ember, beáll a sorba, aztán már magával is elhiteti, hogy ez jó neki, kényelmes ez is, nem látszik át szinte semmilyen ruha alatt (ami igaz is) stb. Én 20 éves koromra jutottam el odáig, hogy elkezdtem hagyományos és francia alsóneműket hordani, és akkor is csak azért, mert a páromnak azok jobban tetszenek. Most ha néhanapján felveszek egy tangát el nem bírom képzelni, hogy hogy tudtam évekig hordani, eléggé kényelmetlen és szexinek sem szexi szerintem. De egyébként mostanában sok lányt láttam fehér nadrág alá is francia bugyit venni pl., szerintem már pár éve kezd ez a nagyon tangás divat fellazulni.
2013. jún. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Sosem szerettem a tangát, egyébként volt, hogy elmentem fehérneműt venni, és az eladó elkezdte, hogy ilyen fiatalon tangát kellene hordanom! Nem nagyon érdekelt, hogy mások mit mondtak...Barátom is mondta, hogy neki tetszik a tanga. :D Utána kapott is tőlem egy férfi tangát ajándékba..:D Bár, nem épp erre gondolt, amikor ezt kijelentette..:D Na de, hagyományos bugyikat hordok, azok közt is vannak nagyon szépek, színesek, csipkések és még kényelmesek is. :) Van egy-két tangám is, de csak nagyon ritkán veszem fel. :)
2013. jún. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván nem mindenkin áll jól a tanga, pl egy nagyobb fenéken, vagy narancsbőrön jobb is ha takar vmi. Kövéreknek nem való a tanga. Viszont egy izmos, kerek popsit kár takargatni. A kényelem az egyéni és szokás kérdése szerintem. Boxerből viszont van millió féle, hosszabb, rövidebb, feszesebb, lazább, mindenki megtalálja mi kényelmes neki.
2013. jún. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Én a francia fazont szeretem, mert annak semmi értelme, hogy egy kis madzag van a fenekemben... Nálunk is kinézték az embert a lányöltözőben, ha nem azt hordott, de engem sosem érdekelt. Ha olyan ruha van rajtam, ami indokolja a tangát, akkor ideig-óráig elviselem, de egyébként elsüllyesztem a fiók mélyére.
2013. jún. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként minden alsót meg kell szokni, az nem igaz hogy a tanga kényelmetlen lenne és nem szexi. Nekem kényelmes és tartósabbak is sokkal mint a hagyományosak! Persze vannak olyanok amikre az ember lánya jobb ha rá sem néz, nem hogy még hordja is! Voltak tangájaim amiket kikukáztam emiatt, mert rossz volt a varrása, bevágott stb.
2013. júl. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Én néha a barátnőm bugyiját hordom, mert van amelyik kényelmesebb mint bármelyik gatyám...na és?
2013. aug. 5. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A tanga a ciki.!!! Csak annak való akinek abszolút tökéletes alakja van. Na de a nők azért nők hogy ezt ne értsék meg sose. Mennek egymás hülyesége után.
2013. nov. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
33%

Jézusom, divatos a tanga? Én úgy emlékszem, a '80-as években volt nagy divat, és a '90-esek elején. De azért azóta már 20 év telt el. Szerintem inkább nagyon tré a tanga mind férfinek, mind nőnek.

Ma már vannak már alakú alsók, melyek modernebbek.

2018. okt. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!