Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » ByeAlex hipster úgy, h állítás...

ByeAlex hipster úgy, h állítása szerint azt se tudja, mi az (eddig én se tudtam)? és ha az, akkor már utálni kell?

Figyelt kérdés

2013. máj. 17. 20:26
1 2
 11/16 anonim válasza:
94%

Nem a dala miatt utálják, nem is amiatt, ahogyan kinéz, hanem azért, mert nekünk, magyaroknak a kultúránk alapja a sikergyűlölet.


Aki elér valamit, azt utálni kell.


Nekem sem tetszik a dala, de o énekel ott kint, nem én. Szóval nem sok jogom van kritizálni.

2013. máj. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
81%

Amúgy vicces, hogy a külföldieknek jobban tetszett, mint a saját országának. Sajnálom őt. Én ilyen országot nem biztos, hogy szívesen képviselnék...

Ő önmagát adta, egy szál gitárkísérettel meg vokállal kiállt és elénekelte azt a dalt, amelyet Ő szerzett és amelyet Ő írt, és nem kért meg svéd meg mittudomén milyen nemzetiségű dalírókat, hogy írjanak neki egy dalt. Arról nem is beszélve, hogy minden manírtól mentes volt, se tánc, se fények, se semmi, csak ő és a kedvese. :)

És ahhoz képest, hogy mindenki mekkora reménységnek tartotta Wolf Katit meg a Kompaktdiszkót, ahhoz képest csúnyán lebőgtünk és szerintem méltán büszkék lehetünk rá.

2013. máj. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem neki az egyszerűségében van a bája. Az, hogy hipster az meg szíve joga. Én írásból ismertem csak eddig, a Tattoo magazinba is írogat, de mindkét téren megállja a helyét szerintem:)
2013. máj. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
79%

Először is leszögezem, nem utálom byealexet. Nekem csak ellenszenves a személyisége, és az, amit művel. (Tehát ha jönne velem szembe az utcán nem köpném le, nem kötnék bele, de nem bírom.)

Az az ember egy szerepet játszik. A dal, amit csinált, tényleg rossz. Oké, ez mindenkinek egyéni véleménye. Igazából ha egy fazekat csapkodnék a fejemhez, az is tetszene valakinek. De az a dal tényleg egyszerű zeneileg is, szövegileg is, és ennyi. Nincs egy dallamvilága, ami megragadna a fejemben. Pedig én rengeteg zenét hallgatok. Pop-rock-metál-rap-garage-grime-pop-techno-trance-soul-stb.

Oké, kiküldtünk egy borzalmas számot, megosztja az embereket, és ennyi lenne. De nem! A média mindenhol az ember pofájába nyomja, hogy byealex... Mindenhol ezt olvasom, a tv-ben minden csatorna csinált róla 20 riportot, minden újságban az ő képe nézett rám, a neten is mindenhol ő volt. És ez undorító. És zavarja az embereket, sok emberből gondolom dühöt vált ki, és így lesz az, hogy utálják a byealexet.

Van nála sok, 1000szer jobb zenészünk, akik nemzetközileg elismertek, de alig ismeri őket valaki ebben az országban. Ha ezek az illetők elérnek valamit, nem kapnak semmi médiavisszhangot. De ő, akinek van 1-2 száma, amik zeneileg egyáltalán nem kiemelkedőek, már sztár...


És amúgy komolyan elhiszed, hogy nem tudja, mi az a hipster? Utána lehet nézni, hogy byealex zenei cikkeket írt. Még én, aki sok zenét hallgat, kicsit értek is hozzá, de cikket nem mernék írni, még én is tudom, mi az a hipster :D Majd pont ő nem fogja tudni... Na ezért nem tetszik nekem az egész alak. Mert ez egy hazugság tőle. És ez is a szerepe része.

2013. jún. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
37%
Az szerintem már az ő szegénységi bizonyítványa, hogy felvett egy olyan öltözködési stílust amiről azt sem tudja hogy mit is képvisel...
2013. jún. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Dehogy kell utálni! :) Amúgy a hipsterek nem vallják be magukról hogy azok, szóval lehet hogy igazából tudja mi az. :D
2013. júl. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!