Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti szégyenlősek...

Lányok! Ti szégyenlősek vagytok a szüleitek előtt? Átmertek előttük öltözni?

Figyelt kérdés

És az osztálytársaitok előtt????

nálunk volt egyszer olyan hogy a fiúkkal kellett öltöznünk.

13/L



2013. máj. 13. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Anyukám előtt fehérneműig szoktam levetkőzni.Apukám sajnos nem él már,úgy hogy erre nem tudok választ adni. Amíg gyerek voltam nem szégyenlősködtem előtte. Amikor meg elkezdtem fejlődni azt meg már nem érte meg.

Osztálytársaim előtt is fehérneműig vetkőzök le.Fiúk előtt is simán..ugyanaz,mintha bikinibe lennék. :D De ha barátnőmmel kell együtt öltözni,akkor melltartót is simán ledobom.De a bugyi mindig marad!:D

16/L

2013. máj. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Részvétem apukád miatt!:(

hát kb. én is így vagyok!:DD

2013. máj. 13. 19:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
őszintén... 20 éves vagyok... és szégyenlős vagyok a szüleim (családtagjaim) előtt. De érdekes, hogy osztálytársaim előtt sosem voltam az (fehérneműig). Nem tudom, miért alakult ez így ki bennem...
2013. máj. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én meg pont a családban nem, mondjuk apám nem él velünk, de tesóm meg anyukám előtt egyáltalán.főleg hogy ikertesóm,szóval kb mintha tükörbe néznék , anyukám se zavartatja magát előttünk. viszont a női öltözőbe nem tudnék melltartó nélkül lenni,nem tudom miért.
2013. máj. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szüleim előtt nem öltözök át, húgom előtt viszont nyugodtan.

Mások előtt is, most már hogy sokat fogytam, fehérneműig nyugodtan vetkőzök, tényleg olyan mint a bikini, sőt..:D Nincs benne semmi.

2013. máj. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki előtt szégyenlős vagyok, mert ronda a bőröm és emiatt sz*rul érzem magam ha le kell vetkőzni.
2013. máj. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Melltartóig és harisnyanadrágig. A harisnyát azért nem szeretem levenni mások előtt, mert műlábam van.

Ha meg a műlábat is le kell vennem, akkor azt csak egyedül.

2013. dec. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!