Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat hordjak?

Milyen ruhákat hordjak?

Figyelt kérdés
Jövőre új sulit kezdek, és hát a mai világban mindenkit az öltözködéséből ítélnek meg. Összesen a családomtól 30Eft-ra számítok a ballagásomra, meg van még 20E ft-om, plusz a szülinapi pénz, szóval szerintem ruhatárat fogok cserélni. Milyen ruhákat vegyek? (Vékony, 170 cm magas, szőke haj, kék szemek) Vagy pl. Converse cipő az jó? hasonlók. Mi a divat mostanában?
2013. máj. 10. 15:33
 1/5 anonim válasza:
Szerintem a pénz bőven elég!Én azt javaslom hogy nem muszáj a divatot követned és például "konverz" cipőt vásárolnod,próbálj meg a saját stílusod szerint öltözködni vagy olyan ruhákban járni ami egyaránt kényelmes és tetszik is!Aki a ruhád alapján ítél majd meg vele ne is foglalkozz,ne adj a véleményére hisz mindenkinek más az ízlése!
2013. máj. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Andii1 ***** válasza:
52%
pl nike cipő/fehér converse.. csőnadrágok (színesek/kövesek.. polók.. blézerek, kardigánok,ha tudsz benne menni akkor : teli talpú cipő :) pl.egy márkás nike táska.. ékszerek , ingek (csipkés ,vagy vmi egyszerű) :) igazából a táskád/cipőd legyen márkás kb. a ruhákat már tudsz kínaikban is találni amik szépek. Nem mindig a drága a legjobb :) de a táskát és cipőt márkásat vegyél... a nike cipővel jársz szerintem a legjobban,mert a converse cipők már olyan "tömeg" cipők
2013. máj. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

olyat amiben jól érzed magadat

lesz*rom a divatot,de még senki sem szólt meg érte

nem tudom hogy mit kell mindig a ruhával meg a divattal törődni

19L

2013. máj. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
ha így haladsz ilyen gondolkodással, már első nap kifognak közösíteni az új suliban, és ne mond,hogy nem szóltam előre...
2013. máj. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi a baj a gondolkodásával? Új sulit kezd, tiszta lappal indul. Szerintem természetes, ha szeretne változtatni, ha most nem érzi magát olyan jól. Nem is értem ezt a negatív hozzáállást...


Szerintem várd meg a nyárvégi leárazásokat, akkor sokkal több ruhát tudsz venni a pénzedből, de amúgy ha bemész valamilyen fast fashion boltba és körül nézel kb mi tetszik nagyon nem lőhetsz mellé. Addig nézegess az interneten is körbe, hogy körülbelül milyen stílus jön be neked sportosabb, vagy nőiesebb szeretnél-e inkább lenni.

2013. máj. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!