Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem találom a stílusom....

Nem találom a stílusom. Milyen ruhákat hordjak?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs milyen ruhák valók nekem 17éves vagyok 160 cm 52kg,barna váll alatt 5cm-el érő haj és barna szemmel,pici a cicim.Milyen ruhákat hordjak?Légyszíves segítsetek!
2012. máj. 3. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Kedvenc szín? Minta?Fazon?


Pl.: [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Igazából nincs sok ötletem. De menj be egy boltba és a mi tetszik próbáld fel. Ha tetszik magadon akkor vedd meg nyugodtan. Kikérheted egy barátnőd vagy egy eladó véleményét is.

2012. máj. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy túl magas, ugyhogy a répanaci, rövid szoknya/nadrág szerintem jó lenne. Kis mellekben az a jó h nem kell melltartó ugyhogy váll nélküli toppok, nyakbaakasztósok. Pulcsiban a derékban vékonyítók, amire esetleg övet lehet rakni. Kabátba a bőr/műbőr mindenkinek jól áll. Ezeket tudom ajánlani, de amugy igazavan az 1. nek
2012. máj. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mik a kedvenc színeid? Szeretsz valamilyen stílust? Vagányabbnak vagy visszafogottabbnak érzed magad? Mivel vékony vagy, nyugodtan hordj testhez álló, slim fit ruhákat.
2012. máj. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
70/B-s melltartót hordok,kedvenc sínek fekete,szürke,fehér,kék,tetszenek a vagányabb stílusok is(:
2012. máj. 3. 14:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudod így elég nehéz, mivel most nem mondhatjuk azt, hogy ezt meg ezt hordd, ha nem tetszik neked. Szerintem menj el boltokba, próbálj fel ruhákat, tuti van ami tetszik és vedd meg.
2012. máj. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
goker, speedshop, garage store-ban vannak vagányabb ruhák olyan hc-s meg deszkás cuccok
2012. máj. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ívy1 ***** válasza:
17 évesen szerintem kezdj el a nőies irányba menni,gondolom szeretnéd ha már inkább nőként kezelnének nem pedig kislánynak. A nőies stílus alatt azt értem hogy,ne emos,deszkás,rocker,meg ilyenek legyél,hanem letisztult stílusú. Biztos találsz a neten olyan oldalt, amin vannak ilyenek. Ja és ha B-és melltartót hordasz, azért annyira nem kicsi a cicid.
2012. máj. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!