Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel OKJ-s vizsgára?

Mit vegyek fel OKJ-s vizsgára?

Figyelt kérdés
Derékszoknyára gondoltam valamilyen világos színű inggel. Ez jó lehet? Vagy inkább fekete-fehér? Ami még problémás, az a cipő. Idegenvezetői vizsga lesz, a gyakorlati részén 2-szer bejárjuk a várost, 8-tól kb. 3-ig ott leszünk. Amúgy sem vagyok egy magassarkús, így meg pláne nem szeretnék felvenni. A topánka milyen(fekete, de vannak rajta ezüst kövek az orránál, így nem illene a kistáskámhoz, aminek a lánca aranyozott)? A saru nagy pofátlanság(fekete és illene a táskámhoz)?
2013. máj. 9. 07:26
 1/3 anonim ***** válasza:
A saru talán túlzás. Én inkább a fekete cipőt választanám. Vagy nincs fekete balerinád? Még az is kényelmes lehet. A ruha amit írtál az elején teljesen jó. Szerintem manapság már nem követelmény a fekete-fehér.
2013. máj. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az éktalpú szandált, könnyű benne menni :)
2013. máj. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tetszik az éktalpú. De azért köszi.
2013. máj. 10. 07:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!