Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipőt vegyek fel...

Milyen cipőt vegyek fel szóbeli vizsgára?

Figyelt kérdés
Múlthéten egy fekete magassarkú volt rajtam, de teljesen feltörte a lábam, a kislábujjam egészét vízhólyag borította (szó szerint), begyulladt a körmöm.. Most már nagyjából jó, de a cipő ami ma volt rajtam véresre kidörzsölte a sarkam, fel van dagadva, vízhólyagos.. :( Csütörtökön vizsgázom, milyen cipőt vegyek fel így?? Egy fekete magassarkúm van, de az töri a lábam, a sarkamat meg pláne dörzsölné. De nincs olyan cipőm, ami ne érne hozzá a sarkamhoz, csak a papucsok, esetleg egy sötét bőr saru, de sarut mégsem vehetek fel.. Mit csináljak? :(
2012. jún. 12. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
nincs vmi kényelmes topánkád?
2012. jún. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csináld azt, hogy amíg nem kell bemenned, addig valami kényelmes cipőben vagy, és amikor szólítanak, hogy mehetsz, akkor átveszed a cipőt. a teremben már csak ülni fogsz, az a kis séta, ami az asztal és a bizottság közt van, nem fog gondot okozni.
2012. jún. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
és a sebeket közözd be.
2012. jún. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mendus ***** válasza:
Sárkány Center közel van hozzád? Ott vannak 1500 FT-ért fekete topánkák, teljesen kényelmesek! :) Nekem fehérben van, mert úgy volt, hogy magassarkúban keringőzöm, végül inkább maradt a topánka :) több mint fél éve megvan és még mindig semmi baja 1500 Ft-ért! :)
2012. jún. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én a feltörős fekete magassarkúmat az ázsia centerben vettem :) De tényleg olcsó volt. Van fekete balerina cipőm, de az is töri egy kicsit a lábam. De lehet, hogy az lesz, hogy oda saruban vagy papucsban megyek, és majd átveszem ott a cipőt :) Nem tudom ez miért nem jutott eszembe előbb. :D Köszi :)
2012. jún. 12. 16:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!