Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit vegyek fel OKJ-s vizsgára?

Mit vegyek fel OKJ-s vizsgára?

Figyelt kérdés
Ez csak egy ilyen tanfolyami jellegű 3 hónapos képzés volt. Nem tudom számít-e valamit. Mit vegyek fel szerintetek? Öltözzek elegánsan? Attól félek, hogy csak én egyedül leszek kicsípve a vizsgán. :D
2013. máj. 3. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
MINDEN vizsgára illik elegánsan öltözni.
2013. máj. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell túlzásba vinni
2013. máj. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

De nem "báli ruhában" mennél ugye?

Az időjárásnak megfelelően

2013. máj. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha csak vizsga (bizonyítványosztás nélkül)

vegyél fel szoknyát, világos színű blúzt

meg valamilyen könnyebb kabátot (hűvös van)

2013. máj. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Záróvizsga lesz bizonyítványosztással. Már csak azt nem tudom mi számít túlzásnak! :)
2013. máj. 3. 21:42
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja, bocs !

Nem tudhattam, hogy lesz bizi osztás

Persze, öltözz föl szépen

(Azt gondoltam egyszerű vizsga)

2013. máj. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy egy sötét alj (nadrág, de nem farmer anyagú, vagy szoknya) és egy világos felső, ami lehet fehér, bézs még egy nagyon szép halvány rózsaszín vagy babakék is akár. Elegáns legyél! Ha látják, hogy rendesen nézel ki, akkor elhiszik, hogy neked ez fontos és jó benyomást teszel rájuk.
2013. máj. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Van egy szép fekete szoknyám, meg a cipőt is kitaláltam már, hogy melyik legyen. Az a baj, hogy elegáns blúzaim mind sötét(barna és fekete). Nem akarok nagyon sötét lenni. :D Valamilyen felsőt akkor veszek(de nem fehéret, mert azért úgy sem akarok kinézni, mint valami iskola ünnepség résztvevője :D)

2013. máj. 4. 10:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!