Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Szilikonos pánt vagy...

Fiúk! Szilikonos pánt vagy sima melltartó pánt?

Figyelt kérdés

Ha egy olyan felsőt veszek fel amiben kilátszik a melltartó pántom, akkor gáz ha nem szilikonos pánt van rajtam?

16/L


2009. szept. 28. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
én csőtopoknál pántnélküli melltartót hordok:D és teljesen jó:D sztem a szilikonos undorító:D 16/L
2009. szept. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Ha a szilikon az az átlátszo valami akkor igen, az gáz. Beizzad a bőr alatta, messziről világít inkább flehívja magára a figyelmet mintsem eltűnik.
2009. szept. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%

Azért az durva kifejezés volt, hogy undorító! Bizonyos helyzetekben igenis inkább az, mint más. Feltéve, ha nem elsárgult, bebarnult színű, nem vág be úgy, hogy hurkákat csináljon a vállba :S Szerintem!

Szintén lány, 22!

2009. szept. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
első vok:D bocsi nem undorító, csak nem esztétikus =)
2009. szept. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
a szilikonpánt nagyon gáz. sokkal gázabb mint ha pl kint van a rendes pántod. ha ujjatlan felső van rajtad, akkor vagy pánt nélküli melltartót vegyél fel, vagy olyan rendes melltartót, aminek a színe harmonizál a felsőével.
2009. szept. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Csatlakozom az elöttem szólóhoz szerintem is elég izléstelen a szilikon pánt, másrészt ugyan ugy mindenki észre veszi mint a sima pántot és kellemetlen a szemnek legalábbis nekem. F/20
2009. szept. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Szilikon pántot olyanok hordanak, akik azt hiszik,hogy az láthatatlan.(Pedig nem.:))
2009. szept. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
a szilikonpánt tényleg elég para, odatapad a bőrödhoz, ezáltal sötétebb színben "rikít" és csak mégjobban felhívja rá a figyelmet. lehet kapni PÁNTNÉLKÜLI melltartót, azt vegyétek fel csőtop alá
2009. szept. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%

Vannak tökjó szilikonos pántok is :)

Pl kaníi írásos, az enyémet sokan dícsérték...

2009. szept. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
39%

én pl. szeretek eltérni másoktól. fehér csőtopphoz piros vagy fekete pántú melltartó, stb..

ha te nem ilyen vagy, akkor vegyél fehéret-feketét vagy a póló szinével egyezőt!

vagy még a 3. megoldás: pánt nélküli

2009. szept. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!