Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pánt nélküli (szilikonos)...

Pánt nélküli (szilikonos) melltartó?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen típusú melltartót hord valaki? Mik a tapasztalatok? Rendesen tartja a cicit? Nem válik el a testtől? Megéri venni egyet?


2011. ápr. 21. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
erre én is várom a választ :)
2011. ápr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Őőő. ez tökjó. hol lehet iyletkapni? :$ bocsi az offért.
2011. ápr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
off, mert én még sose hordtam ilyet, viszont szerintem gusztustalanul néz ki. mint egy darab nyers csirkemell :D nem tudom, milyen célból szeretnéd hordani, de képzeld el h leveszed a felsőd egy pasival és ez van alatta, szerinted h reagálna?
2011. ápr. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom igazából megáll-e,de ki tudod próbálni.Mikor megveszed ne egyből az alkalmi ruhával,blúzzal(gondolom arra kell)vedd fel,hanem először próbáld ki otthon.Attól függ hova szeretnéd felvenni,ha egy buliba,akkor próbáld ki tudnál-e benne táncolni,jól éreznéd-e magad benne.


Off:

Lehet hogy gusztustalan drága fenti válaszoló,de ezeket általában hátul kivágott ruhákhoz veszik fel és ezt nem kell senki lássa.Inkább legyen valakin ilyen,mint hogy hátul kivillanjon a rendes melltartó,vagy ami még annál is rosszabb a szilikon hátsórészű melltartó,na az nagyon gusztustalan!

Amúgy meg az ilyen melltartatót mint említettem alkalmi/bulis ruhákhoz való és gondolom ha elmész bulizni esetleg egy esküvőre,szalagavatóra stb nem az lesz a célod,hogy lefeküdj valakivel(elméletileg)

2011. ápr. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

:))

Women'secretben lehet venni, 6995 Ft. Van ilyen testszínű szilikonos, és van szivacsos is, ez talán olcsóbb is. Itt dolgozom, szóval kérdezzetek nyugodtan.. :)

2011. ápr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
08:33-as: ezért kérdeztem, h mi a célja vele, mert persze, alkalmi ruha alá én is azt mondom, hogy ilyet vegyen [vagy semmit], csak ha 'mellnagyobbítási' célzattal szeretné, akk szerintem nem ez a legjobb megoldás.
2011. ápr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze mellnagyobbítás céljából tényleg nem jó megoldás,de a kérdező által leírtak alapján nem hinném hogy arra kell :D
2011. ápr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!