Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok ti mit éreznétek ha...

Csajok ti mit éreznétek ha ilyesmi cipőt felvennétek? Party-királynőnek éreznétek magatokat vagy inkább ciki lenne? KÉP

Figyelt kérdés

Felvennétke ilyesmit akár egyszer is?

Azért kérdem, mert sztem nagyon megoszlanak a vélemények az ilyen cipőről és az azt hordó nőkről.

Nekem tetszik, tök jó lenne ha a barátnőm ilyet felvenne, de őszerinte ronda és gáz a lakk cipő (még a hálószobába is)

[link]


Persze ha szerintetek is ízléstelen, linkelhetnétek olyat ami hasonló de több nőnek bejön.


2013. máj. 2. 18:42
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Ha én egy cipőben vagy bármi más ruhadarabban azt érzem,hogy ez ÉN VAGYOK akkor gond nélkül felveszem.

Ne másnak hanem magadnak akarj tetszeni,az a kisugárzásodon is megfog látszani.Izlések és pofonok,hogy kinek mi a ciki.Ha az alapján hozol döntéseket,hogy kinek mi tetszik sosem leszel saját magad,mindig dróton rángatott bábú leszel.

2014. márc. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
nem ízléstelen , megfelelő ruhával szerintem jó . ja és persze magfelelő helyre én felvenném :)
2015. febr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!