Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok ti mit éreznétek ha...

Csajok ti mit éreznétek ha ilyesmi cipőt felvennétek? Party-királynőnek éreznétek magatokat vagy inkább ciki lenne? KÉP

Figyelt kérdés

Felvennétke ilyesmit akár egyszer is?

Azért kérdem, mert sztem nagyon megoszlanak a vélemények az ilyen cipőről és az azt hordó nőkről.

Nekem tetszik, tök jó lenne ha a barátnőm ilyet felvenne, de őszerinte ronda és gáz a lakk cipő (még a hálószobába is)

[link]


Persze ha szerintetek is ízléstelen, linkelhetnétek olyat ami hasonló de több nőnek bejön.


2013. máj. 2. 18:42
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
50%

úúúúhhh nekem nagyon bejön az ilyen cipellő.de sajnos felesleges nekem ilyesmit venni ,mert a gyerkőc után nem igen tudnék benne futkározni,nélküle meg nem tudunk elmászkálni

27/N

2013. máj. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
74%

Nincs az a penz, hogy en ilyet hordjak. Nem az en stilusom. Aki ilyet hozd, azzal konkretan semmi bajom, de valoszinü, hogy alapbol ellenszenves lenne. Ez van.

22L

2013. máj. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
71%
Nekem tetszik, én szeretem az ilyeneket:)
2013. máj. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
71%
nekem is nagyon bejön
2013. máj. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
81%

nem. Jobban szeretem az egysezrű színeket, pl nude, fekete (de ha már színes cipő, akkor legyen királykék vagy smaragdzöld)

Fekete: ez nem tetszik:

[link]

ez tetszik:

[link]

[link]

és az összes ezek közül tetszik :P

[link]

2013. máj. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
66%

Én magamtól biztos nem venném fel, max. fogadásból vagy ha fizetnek.. :D Nagyon rondának tartom az ilyen cipőket.

23/L

2013. máj. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
63%

Hát minden gondolatom az lenne mikor bukok orra,vagy mikor törik ki a sarka,ki nézhet hogy hogy megyek stb.

Amúgy sétálj csak 1 órát ilyen cipőben,meg tudod milyen érzés mikor véresre töri fel a lábat a cipő,azt hiszem empatikusabb lennél.

De ha csak a kinézetét nézem akkor ha nem lenne lakkos meg ilyen magas akkor elmenne.

2013. máj. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
57%
Soha életemben nem vennék fel ilyen borzalmat!
2013. máj. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem is csúnya. És nem is az zavar, hogy ilyen van valakin, hanem az, hogy felveszik sokan annak ellenére, hogy nem tudnak benne menni, és minden egyes lépésnél majd' elvágódnak, úgy inog a cipő.
2013. máj. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
68%
Én nagyon szeretem a magas sarkú cipőket. Ez is tetszik, szép, de hétköznapra nem venném fel, szerintem nem oda való. Talán valamilyen különleges alkalomkor hordanám, de nem elegáns helyen.
2013. máj. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!