Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon ciki szandihoz harisnya?

Nagyon ciki szandihoz harisnya?

Figyelt kérdés
Rendes (nem divat,hanem egyszerű) szandihoz fogok fel venni egy színben,hozzá illő bokazoknit.Mindenképp felveszem,m kismama vagyok és nagyon fel van dagadva a lábam és minden kitöri.Hosszabb sétára indulunk(állatkert)és más kompozícióban nemtudom elképzelni,h kényelmes legyen(főleg már van rajtam pár hólyag)Szóval mennyire fognak hülyének nézni?? :)
2013. máj. 1. 09:01
 1/4 A kérdező kommentje:
vagyis a zokni ciki-e, csak rosszat írtam a kérdésebe
2013. máj. 1. 09:02
 2/4 anonim ***** válasza:

A zokni az elég ciki ehhez, meg a harisnyát sem tartom hozzá túl jó ötletnek, mert van kint vagy 30 fok és azért szerintem te ott megfogsz sülni.

Javaslok inkább egy vékonyabb sportcipőt, állatkertbe azért mondjuk előnyösebb is, mert ott sosem lehet tudni mitörténik, meg lehet hogy meleg van hozzá de azért abba kényelmesebb járnod.

Én nyáron csak sportcipőt hordtam terhesen, jobban jártam vele mert nekem az volt a legkényelmesebb.

2013. máj. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sokáig, gyakran nejlonharisnyával hordtam a szandált, középsuliban is úgy jártam férfiként mindenfele, de sosem gondoltam,hogy ez ciki lenne. Senki barátaim nem mondták,hogy figyu ez ciki így, nem illő.De mikor láttam ilyen témát,hogy ez ciki, furcsálltam,hogy mi ebbe a ciki. Lehet furcsa,hogy pasiként így járok, sok pasi a szandált is cikinek találja, de nekem így tökéletes és ez a lényeg.

Szóval kérdező, nyugodtan hordjad harisnyával, aki ezzel foglalkozik, az se lehet normális szerintem.

2013. máj. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
+ Vagy zoknival, tök mindegy, te érzed mi a jó neked. Én pl nap mint nap találkozok szandáros+harisnyás nőkkel, mégsem fújolnak rájuk, vagy ha így járnak gondolom nagyon érdekli őket,hogy ki mit gondol engem se érdekel pf.
2013. máj. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!