Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez nagyon égő?...

Szerintetek ez nagyon égő? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Haveri társasággal buliztunk,elöször szórakozóhelyen,de onnan 1körül leléptünk,és az egyik sráchoz felmentünk még "afterozgatni". Amikor vettem le a cipőm láttam,h a harisnyazoknim totál felszaladt a lábfejemen..Ráadásul még fekete is volt rajtam,amitöl csak úgy világított a fehér bőröm. Tökre feltűnő volt,égett is a fejem rendesen.. Valaki volt már ilyen szituban? Létezik vmi megoldás,ami menthet picit a helyzeten?

2012. ápr. 1. 03:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szinte 1 használatnál többet nem bírnak a harisnyák.... ha nincs hideg le kell venni és anélkül, ha hideg akkor marad. Nem különösebben égő, ez nem egy pamutzokni, aminél gáz ha kilóg a lábujjad.... Aki ezen gúnyolna, annak fogalma sincs milyen egy harisnya és mennyire szakadékony.

Valószínűleg akikkel voltál már nem is emlékeznek a dologra...

2012. ápr. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam hasonlóan, nálam mindig van egy pótharisnya a retikülben. :-)
2012. ápr. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy, hogy ilyen eszedbe jut? 14-16?
2012. ápr. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 harisnyababee ***** válasza:
68%

Ez miatt szerintem se aggódj, ez bizony egy ilyen dolog, ha harisnyában mész ezzel bizony számolni kell. Sztem minden lánnyal történt már hasonló, nem hinném, h különösebben szégyenkezned kellett volna emiatt. Sőt, ez is bizonyítja, h jó kis buliban lehettél, ha széttáncoltad a harisnyádat.;)

Amúgy az talán segíthet ilyen szituban, ha raksz el a táskádba egy harisnyát/harisnyazoknit tartalékba. És akkor ha legközelebb így járnál, le tudod,cserélni, ha kiszakadt. Na persze ez sem mindig működik, mert jártam már úgy, h a pótharisnya a tatyómba beleakadt vmibe, és az is kiszakadt..:S

Nekem az ilyen házibulikon inkább a talpa szakad ki a harisnyáimnak, de emiatt sosem éreztem kellemetlenül magam. Illetve egyszer igen, amikor volt a buliban egy srác, aki nagyon bejött. Akkor azzal próbáltam menteni a menthetőt, h elkezdtem vele viccelődni, h na most repedtsarkú lettem, meg ilyesmi...Persze a sráccal nem lett semmi, bár nem hinném, h ez miatt!

Na de lényeg a lényeg, egy házibuliban a hangulat, és a buli a lényeg, amit nem befolyásol, ha kiszakad a harisnyád, úgyhogy sztem ez kicsit sem égő.

2012. ápr. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Majdnem,17:) Jó igaz,nem kellett volna ezen kattogni,de még jópár csaj lábán volt harirnya,de persze csak az enyém volt kiszakadva,és ezért éreztem égőnek. Igazatok van,ezen tényleg nem kellett volna görcsölni,legközelebb lazzábban veszem,föleg,h írtátok,h az ilyen elég gyakori eset...
2012. ápr. 1. 07:54

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!