Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Minek kell annyira adni az...

Minek kell annyira adni az öltözködésre, hogy minden passzoljon, most komolyan kérdezem?

Figyelt kérdés
Úgyértem miért nem jó ha kockás ingre felveszek egy kockás nadrágot, vagy egy csíkos puloverre egy kockás nadrágot, meg sorolhatnám. És ilyenekbe mi a tökömért nem lehet ismerkedni párkapcsolatot keresni? Most komolyan nem a kényelem a legfontosabb?
2013. máj. 1. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Gondolom te se szívesen mennél végig az utcán egy talpig papagájba öltözött csajjal.
2013. máj. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És most akkor a barátnőm is legyen ilyen? Nem kell a pároknak 100%-ban egyezniük.
2013. máj. 1. 21:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem. Én jobban érzem magamat akkor, ha tökéletesen áll rajtam az adott ruha. Nem szeretek feszengeni.
2013. máj. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván azért mert ha felveszel egy kockás gatyát kockás inggel akkor azt hiszik hogy a pizsamádban jöttél el otthonról, meg egyszerűen hülyén néz ki az ilyesmi.
2013. máj. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy lehet úgy is kényelmesen felöltözni, hogy az nem zavaró a szemnek! :)

Gondolom te is szívesebben néznél egy csinosan felöltözött embert, mint egy olyat, aki csak találomra kirángatott valamit a szekrényéből, és azt vette fel.

Alapszabály, hogy ne nagyon keverjük a mintákat, és színekből se viseljünk egyszerre sokat, mert rossz látvány, és tényleg zavarhatja a szemünket pl. egy tetőtől talpig neonszínű cuccokba öltözött lány.

2013. máj. 2. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazság szerint már adok magamra az öltözködéssel kb 2 éve volt az, hogy tojtam rá, hogy mit veszek fel és egyáltalán nem zavart, csak a barátaim tették a megjegyzéseket míg én jól éreztem magam ilyen összeállításokkal, nem éreztem magam gázosnak.
2013. máj. 2. 08:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Kényelmes ruhákat is össze lehet normálisan válogatni....

Én több éve, sőt évtizede figyelek az öltözködésemre, én így érzem jól magam, ha passzolnak színben a cuccok és kész!!

2013. máj. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vannak olyan összeállítások, amik a legtöbb ember számára zavaróak, és ennyi. Pl. nekem a szemem golyózik, ha vki felvesz csíkost, kockást, pöttyöset együtt.

Van, amikor meg a szépérzéküknek nem tetszik. Sztem nemhiába vannak ezek a "szabályok". Persze ha vki jól érzi magát egyes divatbűnnek nevezett kombinációkban, akkor vegye fel, csak akkor ne nyígjon, hogy mások miért mondják rá, hogy nem tetszik nekik a szettje.

2013. máj. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!