Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A cipő színe melyik ruhadarabh...

A cipő színe melyik ruhadarabhoz kell hogy passzoljon?

Figyelt kérdés
Fekete ing + farmer -hoz bézs színű cipő mennyire illik, vagy mennyire jól/rosszul nézne ki?
2011. jún. 2. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Fölső,öv,táska vagy fülbevaló(vagy más ékszer). Én ezekhez szoktam nézni. :)
2011. jún. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan ezt hordtam 1 nap :D
2011. jún. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bár én a fekete ingemet farmerral,piros cipővel és piros táskával vettem föl pont tegnap. Látatlanba nehéz megmondani. Lehet, hogy jól nézne ki. A farmerhoz lényegében minden illik, meg a feketéhez. Miért pont a kettőhöz ne illene egy harmadik. :)
2011. jún. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ja csak hogy félreértés ne essék, 23F vagyok :D
2011. jún. 2. 20:12
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem fekete ing helyett valami világosabb árnyalatot kéne választanod :) bézs elsősorban, vagy fehér. fekete ing+farmer már túl sötét..
2011. jún. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezesetben a fekete inghez és farmerhoz valami vagány fekete vagy fehér tornacipőt vennék föl.
2011. jún. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Van egy fekete adidas superstarom, az jobb lenne hozzá?
2011. jún. 4. 17:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Na látod, az nagyon jó szerintem így női szemmel. Lezser és egyszerű. :) Csak ne gombold be a nyakadig az inget :D
2011. jún. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!