Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/Nők. Hogy értitek azt,...

Lányok/Nők. Hogy értitek azt, hogy a ruházat anyagában is passzoljon egymáshoz?

Figyelt kérdés

Ezt hogyan értitek lányok? Nekem van egy piros 100% poliészter felsőm, ahhoz nem vehetek pamutnadrágot? Se vászon nadrágot? Farmer rövidradrágomhoz pamut pólót hordok, gondolom akkor az össze passzol?


Szerinem rajtam kívül van még olyan férfi, aki szeret tetszeni a nőknek (hisz nekik akarunk imponálni) és nem ért a ruhákhoz. Köszönöm a válaszokat. 27F


2012. aug. 5. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Modjuk egy selyeming hülyén néz ki egy lenvászon gatyával.
2012. aug. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amint az első is kifejtette, a hasonló minőségeket kell összeválogatni. Egy laza vászonnadrághoz jó egy laza atléta, egy inghez meg sötét farmert vagy elegáns nardág való.


Illetve egy mintás anyagot másik mintással felvenni se jó.

2012. aug. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Még annyit, hogy poliészter pulóverhez farmert, illetve vászon nadrágot lehet viselni?
2012. aug. 5. 19:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább farmert:-)
2012. aug. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!