Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen lesz az...

Szerintetek milyen lesz az idei fiu fürdőnadrág divat? Marad a short, vagy végre visszatér a többet sejtető klasszikusabb?

Figyelt kérdés

Amúgy fiuk miért rövidnadrágban mentek vizbe? Buborékosodik, ahogy vízbe mentek, a combotok sem barnul, és nem látni a formátokat... vagy pont ezért? Akinek kicsi, nem mer úszónadrágot felvenni?

Többen vagyunk csajok, akik szeretnének látni valamit, de tavaly kevés volt a bevállalós... Itthon. Külföldön már nem annyira a short a menő.

22/L



2013. ápr. 29. 22:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
85%

A tangától hogyan lesz valaki meleg???

Az egy ruhadarab.

Utcára való térdig érő buggyos szharzsák tényleg vízbe való.

Én ezektől az utca szharoktól kapok röhögő görcsöt, ahogy kijön a szerencsétlen a vízből, csurog mindenhol, tapad rá, igazgatja, fázik benne ha hűvösebb az idő, MERT! szégyelli a testét!

De itt a szexualitás oldalon persze dicsekszik a húsz centi feletti farkával…

Ki érti ezt.

2023. jún. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Szerintem azért hordják, mert így nem kell leszedni a kilógó szörszàlakat. Tehát így a kényelmesebb.

Nekem nöként is jobb lenne egy rövidnadrágos fazon, nem a szörtelenítés miatt, bár igaz, hogy akkor arra sem kénenannyira ügyelni, tehát azért mégsem utolsó szempont, de föképp azért, mert akkor nem látszódna a seggem, nem szeretem mutogatni, meg a löttyedt hasamat is takarná valamennyire egy laza rövidnaci, meg a narancsbörös combomat is. Szóval inkább nök profitálnának belöle, inkább nekik van takargatnivalójuk, de sajnos nem végeztek fel tövidgatyát nöként a standra, uszodába, nem akarom, hogy azt higyjék leszbikus vagyok.

Meg ha pasival mennék, akkor sem lenne jó ötlet, mert neki égö lenne egy rövidnadrágos növel megjelenni.

2023. jún. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
*nem vehetek felnrövidgatyát...
2023. jún. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
74%

23.

Az utolsó soraiddal eléggé lehúztad a gondolatmenetedet!


Én sem vagyok meleg azért mert fecske fazonban logikus vízbe menni szerintem.

És a párom sem ég emiatt velem.

Nőknek sem kötelező a “bugyi” fazon, ahogy a fiúknak sem az utcai térdgatya.

Az a baj veled is, hogy te is az idegeneknek öltözöl és nem magadnak.


Mondjuk ezzel nem vagy egyedül, ebben az országban a többség így tesz..

2023. jún. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
91%

De férfiaknál a fecske ugyanolyan természetes, mint a rövidnadrág.

Nöknél nem természetes rövidnadrágban strandolni.

2023. jún. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

25.

A nőknél a nadrág hogyan lett “olyan természetes”??

Úgy hogy a praktika miatt elkezdte 1 majd 2 majd 3 delikvens hordani.


Az eredményt tudjuk…


Amúgy meg ne tegyünk úgy, mintha a nőknél gondot jelentene bármilyen ruha viselete.

2023. jún. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
5-ös, ha szerinted nevetséges a fecske férfiakon, csajokon is nevetséges a bugyi fazon?
2023. jún. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

27!

Ott a pont!


Én még megspékelném egy kérdéssel, a vizilabda csapat is nevetséges egy ilyen kislánynak?

Akik nem melegítőben mennek úszni?

2023. jún. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!