Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ajándéknak örül egy...

Milyen ajándéknak örül egy igazi divatos 23 éves nő?

Figyelt kérdés

Egy barátnőmnek 3 hét múlva lesz a szülinapja, és egyszerűen fogalmam sincs, hogy mit vegyek neki. Sajnos a keret max 5-6000 Ft, de valami divatos dolgot szeretnénk neki venni, aminek igazán nagyon örül. Nagyon szereti a csinos ruhákat, divatos, meghatározó aranyozott bizsukat, stb.... Nagyon sok ilyen dolga van. Szerintetek mit tudok én venni ennyi pénzért, aminek talán örülhet. Minek örülhetne igazán?

Tudom nehéz ezt is megválaszolni, pláne hogy nem ismeritek, de megköszönöm az ötleteket.



2013. ápr. 29. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Én tudod mit vennék neki?

Egy fasz@ jó sarut. 5 ezer körül már lehet kapni. Úgyis itt a nyár.

2013. ápr. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én a barátnőmnek olyan fülbevalót vettem szülinapjára, ami jól áll a bőrtónusához és pont a stílusa :) szóval te is valami ilyesmit szerezz be.
2013. ápr. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Virág a hajba, egy jó színű körömlakk talán vagy kis táska, amit már kinézett magának... :)
2013. ápr. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

guess karkötők:

[link]

[link]


swarovski:

[link]

medál lánccal simán kijön 5000ből


szerintem ha nem tudsz olyat,amit kinézett magának és szeretne,akkor a legjobb az ékszer.egyrészt ezek jó kis ékszerek,a guess karkötőket dsenki nem utasítaná vissza aki tényleg szereti a divatot,ránézésre úgyis tudod, h milyen stílust venne fel

másrészt bármikor rajta lehet, és a tudat,hogy tőled kapta és egész nap nézegetheti tuti boldogsággal tölti majd el

:))

2013. ápr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha szereti a bizsukat, szerintem itt, ha lapozgatsz vannak nagyon szépek.


[link]

2013. ápr. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a jó tanácsokat, az ékszernél maradtam. Elmentem az Árkádba és vettem egy gyönyörűséges nyakláncot a brigitte bijou-ba.
2013. ápr. 30. 14:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!