Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hordanak még egyesek...

Miért hordanak még egyesek télikabátot, sapkát, kötött sálat?

Figyelt kérdés

Láttam délelőtt egy lányt, vastag kötött sálban, fekete vastag kabátban, téli sapkával, csizmával.

Oké, hogy van, aki fázós, de azért ez kicsit túlzás már ilyen időben, nem?


2013. ápr. 16. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az oké,hogy du-án jó idő van,de pl aki reggel korán indul meloba akkor még nincs jó idő,ráadásul buszon-vonaton sincs meleg,sőt kifejezetten hideg van,jó hogy van olyan akin téli kabát,esetleg sapka-sál van!Nekik az kényelmes,és nem valószínű,hogy haza tudnak menni lecserélni tavaszi ruhára,ha pl több km-ert utaznak
2013. ápr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most őszintén, neked nem mindegy?
2013. ápr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én pl. reggel 5-kor járok dolgozni és olyankor még bőven kell a meleg ruha.
2013. ápr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jó, de ez délelőtt 11kor volt, és egy pláza előtt :)
2013. ápr. 16. 14:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kubai haverom még júniusban is kabátban, fején kapucniban mászkál... van aki fázós.
2013. ápr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól,hogy délelőtt 11 kor láttad a Plázánál, az nem zárja ki azt,hogy nem hajnalba indult útnak,mikor hideg van!Na meg én délelőtt fél 12-kor pulcsiban voltam kint,mert fáztam!De úgy konkrétan nem mindegy neked,hogy ki miben van?!
2013. ápr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert fáznak, vagy reggel mikor elindultak hűvösebb volt és fáztak.
2013. ápr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy reggel 5kor megyek el, délután 2kor ugyanúgy feltöltözve jövök haza, egyrészt mert nem akarok úgy kinézni, mint egy megpakolt teve és hely sincsen nagyon ahova tehetném a kabátomat, másrészt attól, hogy süt a nap nem feltétlenül van mindenhol jó idő, pl. az ilyen kisebb utcákban árnyékban kb. ugyanolyan hideg van, mint reggel. És továbbra sem tartom "túlzásnak" ezt a dolgot.
2013. ápr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!