Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan készíthetnék Akatsukis...

Hogyan készíthetnék Akatsukis pólót? (azt amit a köpeny alatt hordanak) Esetleg külön hol lehet venni?

Figyelt kérdés
Legfőképpen Itachinak a ruhája kéne ..már nagyon sok helyen megnéztem de mindenhol csak kabáttal együtt árulják...gondoltam arra hogy írok az eladónak és megkérdezem kabát nélkül adja-e ..de szerintem erre kevés esély van xd a másik dolog..sehol nem találok olyan leírást vagy videót ami segítene abba hogyan készíthetnék egy olyan pólót:S

2013. márc. 4. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Rákerestem hogy néz ez ki... arra a hálós V kivágású cuccra gondolsz? Mert akkor veszel egy pólót, kivágod a V-t, veszel hálós anyagot, oda varrod... elég egyszerűnek tűnik, ha erre gondolsz.
2013. márc. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen arra gondoltam:D hát..igen..elég könnyű..csak hát én még ehhez is birka vagyok xd de azért majd megpróbálom xd esetleg azt tudod hol lehetne ilyen hálós cuccot venni?:s rövidáru bolt vagy mi a fene gondolom..:|
2013. márc. 4. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!