Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fel akarom dobni kicsit a...

Fel akarom dobni kicsit a ruhatáram. (lent)?

Figyelt kérdés
arról lenne szó, hogy kicsit szeretnék nőiesebben, divatosabban öltözködni, most olyan átlagosnak mondanám a ruhatáram, persze most is van pár nőiesebb darab, csak egyszerűen nem tudom hol fogjak hozzá. most nem nagyon volt pénzünk ezért nem tudtam követni annyira a divatot és eléggé elmaradtam ezzel az egésszel. most havonta 100e ft tudok költeni csak ruhákra. hol vásároljak? egyébként homokóra alakom van és ezt is szeretném kicsit kiemelni..tudnátok segíteni?
2013. ápr. 12. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:
figyelj, szerintem 100e ft elég sok csak ruhákra, vegyél ékszereket, meg szoknyákat, meg blézert, meg ilyeneket. Nekem a csipkés ruhák is nagyon tetszenek, szerintem elég lányos, egy fiún nem tudnám elképzelni :)
2013. ápr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írd fel mire van szükséged vagy milyen darabokat szeretnél esetleg összeállításokat. tedd el. Gyűjts pénzt. Addig kibírod. Majd amikor van x összeged és úgy érzed elég, akkor szedd elő azt a lapot vagy nem tom mit amire felírtad h mire van szükséged és úgy indulj el. hasznos ha egy barátnőt is viszel magaddal segíthet és odafigyelhet mennyit költesz.
2013. ápr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!