Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretném felújítani egy...

Szeretném felújítani egy picit a ruhatáram.15. 000 Ft-ot szánok rá. Szerintetek mibŐl hány db-ot vegyek? 16/F

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Annyi pénzből nem igazán tudod, vagyis nem tudom, hol akarsz ruhákat venni, de ha pl. bevásárlóközpontokban, akkor ott ennyi pénzből max két pulcsit tudsz venni, vagy egy nadrágot.
2012. dec. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ,majd megoldom hogy olcsón jöjjek ki,de mégis miből menyit vegyek?
2012. dec. 18. 17:16
 3/8 anonim ***** válasza:
1-2 nadrágot, pólóból többet, 5-öt legalább, pulóverből sem árt 3-4. Nem tudom, milyen a stílusod, de esetleg inget/zakót. Kabátból szerintem elég egy.
2012. dec. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

mire van főképp szükséged? hádában ennyiből már nagyon jól kijönnél pl. de most lesz leárazás a plázákban is.

h&m-ben sima minta nélküli pólót kapsz 1290 ft / db áron, ez állandó készlet, 100% pamut, jó anyagú, van piros, sárga, kék, zöld, fekete, fehér...

2012. dec. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,pont ma néztem azokat a pólókat,tényleg jó anyagúak az árukhoz képest:)pulóverből esetleg nem tudsz ajánlani jó ár/érték arányút?
2012. dec. 18. 18:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Asia Center,Broadway,H&M

Itt egész jó,és olcsó cuccok vannak.

Nekem speciel 4 farmerom,kb.7 rövidujjúm,2 kapucnis pulcsim van hétköznapokra(+ünneplő,oizsama,sportcucc) Ez bőségesen elég.

Remélem segítettem.16/F

2012. dec. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

H&M-ből mondjuk pár 1290 Ft-os pólót, Bershkában van 7 ezerért farmer, H&M-ben a pulcsik le vannak árazva 3-4 ezer forint körülire.

Bár attól is függ,milyen a stílusod.

2012. dec. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:DD
2012. dec. 19. 07:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!