Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hamarosan visszatérek dolgozni...

Hamarosan visszatérek dolgozni, gyes után, és szeretném a ruhatáram egy kicsit frissíteni?

Figyelt kérdés

Tudnátok nekem olyan boltokat ajánlani, (fővárosban) vagy esetleg a netről, ahol nem túl drágán tudnék vásárolni?

Úgy érzem, hogy váltanom kell stílusban is, de nem tudom,hogy milyen legyen ?Nem tudom, hogy mi az ami jól állna nekem.

Eddig farmeres voltam, egyszerű felsővel, úgy érzem, hogy valami mást szeretnék.


2013. ápr. 1. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:

küldj képet arcot max kitakarod

és akkor tudunk mondani tippeket mi állna neked jól ^^

L

2013. ápr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ha nem gond, inkább körbeírom magam!:-)

Elég alacsony vagyok,160 cm, 57 kg. Kissé széles a csípőm, sajnos nem lapos a hasam....

Világos a bőröm, barna a hajam, és a szemem.

2013. ápr. 1. 13:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Promodba mennék, leárazáskor. Viszont itt azt olvastam, hogy nem éri meg az árát, mert hamar bolyhosodnak stb. Én ezt nem tapasztaltam, de az is tény, hogy annyit nem használom őket.


Amúgy meg h&m. Megkeresném azt az üzletet, ahol a legváltozatosabb a kínálat és ott körbenéznék. Alapdarabokra még jó a Zara (leárazáskor).

2013. ápr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod, és a tanácsod, nagyon kedves vagy!

Meg fogom nézni az ajánlott üzleteket!

2013. ápr. 1. 14:21
 5/5 anonim válasza:
Jaj, ilyet én is csináltam már, és olyan jóó volt! Élvezd ki!!
2013. ápr. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!