Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon gáz rajtam ez a ruha?...

Nagyon gáz rajtam ez a ruha? Tetszik, de szerintem vastag vagyok hozzá. (Képpel)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valami hasonló stílusú ruhát keresek, mint a képeken, és ez nagyon megtetszett, felpróbáltam. Viszont szerintem az alakomhoz nem előnyös, túl vastag vagyok ehhez - tisztában vagyok vele, hogy a lábaim csúnyák, sajnos nem tudok vele mit tenni.

A kérdésem az lenne, hogy szerintetek egy még a "vállalható" kategória, ti felvennétek ilyen ruhát ilyen alkattal? Csak őszintén, nem sértődök meg :D


[link]


[link]


[link]


2013. ápr. 3. 14:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, akkor azt hiszem eldőlt, hogy nem veszem meg ezt a ruhát. :D

Következő kérdés: ilyen fiús alkatú lánynak milyen ruhát ajánlotok? Kellene valami ilyen ruha mert jelenleg egy sincs (ezért sem értek nagyon hozzá, hogy mi állna jól), viszont több olyan alkalom is lesz ahová hasonlót kellene felvennem. Mellem sajnos kicsi van, bár egy picit ezen melltartóval lehet segíteni (a képeken nagyon lapos melltartó van rajtam, ami még le is szorítja kicsit).

2013. ápr. 3. 15:08
 12/16 anonim ***** válasza:

Itt kapsz tippeket:

[link]

2013. ápr. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy hozzá vastag,csak túl rövid ez a szoknya ne nézz ki úgy mint mostanság a csajok. ez egy jó tanács 13/L
2013. ápr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Bocsi, de szerintem annyira nem áll jól, de nem az alkatod, hanem a ruha szabása miatt. (Nem vagy vastag.)
2013. ápr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj az alakoddal, de valahogy olyan formátlanná tesz. Próbálj olyat keresni, aminek a szoknyája kicsit bővebb és a ciciket hangsúlyozza :)
2013. ápr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

SZÁ-NA-LOM


a 38-as csülkeid rondák,mert görbe a lábad.


Ne mutogasd már itt magad siránkozva,miközben te is tudod,hogy ÁTLAGOS a testalkatod.

2013. nov. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!