Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon gáz rajtam ez a ruha?...

Nagyon gáz rajtam ez a ruha? Tetszik, de szerintem vastag vagyok hozzá. (Képpel)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valami hasonló stílusú ruhát keresek, mint a képeken, és ez nagyon megtetszett, felpróbáltam. Viszont szerintem az alakomhoz nem előnyös, túl vastag vagyok ehhez - tisztában vagyok vele, hogy a lábaim csúnyák, sajnos nem tudok vele mit tenni.

A kérdésem az lenne, hogy szerintetek egy még a "vállalható" kategória, ti felvennétek ilyen ruhát ilyen alkattal? Csak őszintén, nem sértődök meg :D


[link]


[link]


[link]


2013. ápr. 3. 14:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
Hol vagy te vastag ?
2013. ápr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Annyira tudtam még mielőtt rádnéztem volna hogy egy vékony lány lesz a képeken... és igen, vékony vagy, a lábaid normális vékony női lábak, nyilán nem csontkollekció vagy, de hogy vastag lennél... szerintem tudod te is hogy nem vagy az. A ruha nekem alapból nem tetszik, de nem áll rosszul rajtad, csak marha unalmasnak tűnik.
2013. ápr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%

Bocs, de nem.

De nem azért, mert csúnya a lábad vagy mert vastag lennél (nem vagy), hanem mert ez a ruha egyszerűen kicsi (rövid) rád.

Az övnek a derekadon kellene lenni, nem fent a nyakadban.

2013. ápr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Igazából ez a ruha azért áll hülyén mert túl vékony, alaktalan vagy hozzá.
2013. ápr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 lali9999 válasza:
53%
Szia, hat szerintem a vastagsag nem itt kezdodik:) mondjuk en nem vennem fel fiu letemre, mert nekem nem alna jol az tuti! de neked jol al ugyhogy hajra!!!
2013. ápr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy vastag, de ez a ruha valami borzalmasan áll rajtad és azért mert sz*r a fazonja, egybe van az egész alaktalan, úgyhogy ez a ruha senkinek nem áll jól mivel csúnya a szabása. Valami karcsúsított fazonban csinibb lennél.
2013. ápr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

sztem te csak hallani (azaz olvasni) akartad, h nem vagy túlsúlyos.


szóval a súlyod rendben van, de fiús az alkatod, ez a ruha sztem egy vékony derekú nőn mutatna jobban.

2013. ápr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 iostream ***** válasza:
100%
Ahogy az utolsó mondja: iszonyat fiúsan nézel ki benne. Nem tudom, hogy azért, mert fiú vagy, vagy azért, mert ilyen az alkatod, esetleg a ruha teszi, de az biztos, hogy nem nézel ki nőiesen benne (ha egyáltalán te vagy a képeken).
2013. ápr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

vastag vagy hozzá?

szerintem pont fordítva, nincs elég forma rajtad ahhoz, hogy jól mutasson rajtad.

2013. ápr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom eldönteni, hogy fiú vagy, vagy lány. Fiúnak nézel ki, de lány ruha van rajtad. Mindenesetre borzasztóan áll ez a ruha mindkét esetben, ugyanis egyáltalán nincs semmi alakod. És kb a lábad a legnormálisabb rajtad.
2013. ápr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!