Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most miért ez a nagy pink őrület?

Most miért ez a nagy pink őrület?

Figyelt kérdés

Mert minden lányon SZINTE minden lányon ezt a pink cuccokat látom.

Gondolom most divatos.

De mire fel?

Olyanok is hordják a pink sálat, akik nem szeretik ezt a pink cicababás stílust.

Nem értem mi van velük...

Mire fel ez a nagy pink mánia?



2013. ápr. 1. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert a nők szeretnek divatosan öltözködni. :)
2013. ápr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Már meg is válaszoltad. Ez a divat.

A birkák meg mindig mennek a nyáj után.

2013. ápr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pontosan, mert divatos. Pár hónappal később majd más lesz, akkor majd azt hordják. Nekem is van pink sálam, meg pink tornacipőm, mert nekem tetszik, nem azért mert éppen divat, ha pl. neon zöld lenne, akkor hiába divatos, azt fel nem venném :D
2013. ápr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért mert valaki szereti a pink színt és viseli is, attól még nem kell cicababásnak lennie...
2013. ápr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utálom mikor valaki már egy színről általánosít. De sok eszed van... Nekem is vannak pink meg rózsaszín cuccaim mégsem vagyok cicababa. Egyébként én nem vettem észre hogy mindenki pink cuccot hordana...
2013. ápr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jaj, én már reménykedtem, hogy kimegy a divatból. :C


Nagyon szeretem a rózsaszínt, mértékkel ugyan, de szívesen is hordom. De épp emiatt az általánosítás miatt reméltem, hogy nem hordják majd annyian. :/


A rózsaszín/pink egy nagyon szép szín, legalábbis szerintem. Közel sem vagyok cicababa, egyszerűen ez az egyik kedvenc színem, nem tehetek róla. :D

2013. ápr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!