Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti milyen gyakran mossátok a...

Ti milyen gyakran mossátok a ruháitokat?

Figyelt kérdés
Pólót/felsőt/pulcsit egy használat után után mossátok? Gatyát hányszor veszitek fel?
2013. márc. 20. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
egy felsőt csak egyszer veszek fel egy héten,ez alól a pulcsik a kivételek,nadrággal úgy vagyok hogy egy hétig megvagyok kettővel,de csak azért mert itthon nem farmerban rohangálok hogy ne piszkolódjon,fehérneműt természetesen minden nap cserélek
2013. márc. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attol függ mennyire volt izzasztó a nap illetve h pl nem e lettem sáeos,mert akkor azonnal szennyes. egybk. polo,felső 1 nap, gatya 2-3 nem egymast koveto nap veszem fel
2013. márc. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

felsőt,polót 1 nap után megy a szennyesbe ahogy a bugyi és zokni is.

Gatyát hetente mosom.

Pulcsit ritkán hordok tehát kb 2 hetente.

Pizsama felsőt 2 naponta,alsót hetente,hálóingeket 3-4 naponta.

Melltartó szintén hetente.

2013. márc. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
pólót csak egyszer és este a szennyesben végzi, pulcsit és nadrágokat 2-3 alkalommal viselem mielőtt menne a mosásba
2013. márc. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én nadrágot és pulcsit kb 1 hónapig is hordok :DD

(pulcsit mondjuk nem minden nap ugyanazt)

pólót, alsógatyát naponta mosom ki.

sajnos amúgy ha nem lennék ilyen igénytelen, bajban lennék, mert a fekete nadrágok a mosástól nagyon kifakulnak, belilulnak, kinyúlnak, tönkremennek, a pulcsik is. a pólók is mondjuk, de azokkal nincs mit csinálni, jobb ha tiszta.

22/F

2013. márc. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én is ezért nem szeretem gyakran mosni a ruhákat mert hamar kimegy a színük :S de nem bírok felvenni egy gatyát olyan sokszor mert 3-4 nap után már érzem hogy nem tiszta :D
2013. márc. 21. 14:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!