Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen gyakran mossátok ki a...

Milyen gyakran mossátok ki a ruháitokat?

Figyelt kérdés

Én a bugyijaimat 1 használat után (mert mindennap más bugyit veszek fel)

melltartókat 2-3 használat után (mert 3 melltartóm van összesen)

famernadrágot 2havonta mosok (3 farmerom van)

hosszú, meg rövidujjú felsőt egy használat után, pulóvert meg amikor már van szaga :$

és ti?


2009. nov. 15. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
bugyit én is minden használat után, melltartót kb. hetente mert nincs olyan sok belőle. famert hetente/2 hetente, pólót 1-2 használat után (nyáron persze 1 használat után), pulcsit 2 használat után.
2009. nov. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Nekem napi 2 bugyi (éjszakára, nappalra), zokni naponta. Melltartók 1-2-3 naponta, attól függ, mennyire izzadtam meg. Felsők minden nap, pulcsik 2 nap, melegítő kb. 3 nap, farmert, zsebes gatyát kb. 1 hétig hordok. Szövetnadrágot 3-4 naponta dobok a szennyeshez.
2009. nov. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Bugyit, zoknit, harisnyát naponta. Melltartót 2-3 naponta mosok.


A felsőket többször is fel szoktam venni- persze nem rögtön másnap, hanem később, így simnán van rajtam, akár 4-5 alkalommal is. Egyáltalán nem szoktam izzadni, úgyhogy szerintem megengedhetem.


Farmert és egyéb nadrágot 2-3 havonta, pulcsit pedig 4-5 havonta(attól függ milyen anyag) meg aztán nagyon nem is hordom őket.


Kabátot pedig évente tisztítok.

2009. nov. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Bugyi naponta

Felső 2naponta

Pulcsi 2hetente

Farmer hetente

Melltartó 2-3 nap után

2009. nov. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Gatyát naponta

Farmer nadrágot 2 hetenként

Póló, hosszúujjú 2 naponta

Pulóvert hetente

Zokni naponta.

2009. nov. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13%
Mit tudom én... A feleségem mos, én csak felveszem a tisztát és kész.
2009. nov. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel minden napra van ruhám, alsónadrágom, így megengedem magamnak azt a luxust, hogy hetente egyszer kimossak mindent.

Az itthoni cuccaimmal (kivétel itt is az alsónadrág) már más a helyzet, 3-4 napig is ugyanazt veszem fel, de volt olyan, hogy 6-7 napig is ugyanaz a felső, nadrág. Nem, ez nem igénytelenség, de itthon semmilyen mozgást nem végzek, nem koszolódik a ruhám, nem izzadok bele, szóval 3-4 órás viselet miatt nem fogom kimosni hetente.

Persze az, amiben alszom, az minimum hetente egyszer...

2009. nov. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
19%
én egyáltalán nem mosok....az egyik az hogy van egy anyukám..de még csak öö se mos csak beteszi a mosógépbe...ennyi
2009. nov. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

Bugyit,zoknit,pólót 1 használat után

pulcsit kb 3-4 havonta

farmert 1-2 havonta

Melltartót 2-3 hetente

2009. nov. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!