Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Punk szeretnék lenni kivüli...

Egy Wiwee kérdése:

Punk szeretnék lenni kivüli is. Belülről punk vagyok de kivülröl nem. Szeretnék punk lenni! Hogy tegyem?

Figyelt kérdés
Jöhet hideg és meleg kommebt is!!

2013. márc. 16. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Ilyen legyél, ebből kevés van az országban. És volna rá kereset! [link]
2013. márc. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

csak azt nem mutatja amit linkeltél...

rengeteg punkos ruhát tudsz csinálni magadnak otthon,a kiegészítők sem nehezek,pl anyacsavarból is simán csinálhatsz jókat,mondom ezt lányként

2013. márc. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 problem3girl ***** válasza:

Egyszerű:a legtöbb punk betartja a D.I.Y elvet (do it yourself:csináld magad)kezdd a szegecsekkel, de NE szolídan ahogy itt is láthatod nagyon sok szegecset használnak:

[link]

És persze sok az anarchiás cuccuk.

Sok felvarrót raknak a nadrágukra(a lányok ha harisnyát vesznek fel akkor azt mindig direkt szétszaggatják):

[link]

BAkancsot hordanak:

[link]

És szeretik a skótkockás cuccokat.Általában valamilyen rock,punk rock banda póló van rajtuk. ;)

Remélem segítettem.Lány vagy vagy fiú?

2013. márc. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Girl
2013. márc. 19. 18:08
 5/7 problem3girl ***** válasza:

Király!Akkor ebből szerintem tudsz egy kis ihkletet meríteni:

[link]

[link]

A lányok általában kiszokták magukat festeni.Fekete szem ceruzával fekete szemhéjfestékkel és fekete szempilla spirárral jó vastagon.Fesd be a hajad valami élénk színűre és ha mered akkor csinálj tarajat. ;)

2013. márc. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Hát ne így. Most ha itt leírok neked egy outfitet, akkor úgy fogsz öltözködni? Sid Vicious se a gyakorikérdéseken kérdezte meg, hogy hogyan legyen punk. XD

Így nem leszel különb a divatmajmoknál, akiknek más mondja meg, hogy hogyan öltözködjenek.

2013. ápr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem a ruha teszi a punkot.. Ne akarj divatpunk lenni,mert azokat elítélik mindenhol! Öltözz úgy, ahogy neked tetszik és ahogy jónak látod. Én sem viszem túlzásba, és nem érzem magam kevésbé punknak ha mondjuk nincs rajtam kockás gatya meg Exploited póló. Ha a szíved a helyén van, akkor mindegy, hogy minek látnak mások, te tudod, hogy ki vagy és ez a lényeg
2014. jan. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!