Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » V nyakú feszülős póló?

V nyakú feszülős póló?

Figyelt kérdés
Vettem egy feszülős rövidujjú v nyakút (csak épp hogy v nyak, nincs kivágva csak egy kicsit, olyan régebbi fajta nem mellbimbóig kivágott :D) tudjátok olyan ami kb. nagyjából rásimul a testre, és ott az üzletben nagyon bejött, szerintem nem nézek ki benne rosszul, viszont most itt azt ovlastam valahol, hogy olyan ember aki nincs kigyúrva mint állat az inkább ne vegyen fel feszülős v nyakút mert nagyon gáz. ti mit gondoltok? Kezdem bánnihogy megvettem mert én aztán tényleg rohadt vékony vagyok, egyes lányoknak nagyobb karjuk van mint nekem, mert vékony alkat vagyok és az izmom is kicsi, viszont már rajta vagyok a hízókúrán :) . Vessem tűzre magam a pólóval együtt? :D
2013. márc. 5. 15:12
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Azóta már beszéltem lányokkal is erről :d S sok van aki azt mondta, hogy inkább ilyen legyek, mint kigyúrt állat mert azt nem szeretik :D Meg is becsülöm az ilyen lányt :)
2013. jún. 25. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!