Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » V nyakú feszülős póló?

V nyakú feszülős póló?

Figyelt kérdés
Vettem egy feszülős rövidujjú v nyakút (csak épp hogy v nyak, nincs kivágva csak egy kicsit, olyan régebbi fajta nem mellbimbóig kivágott :D) tudjátok olyan ami kb. nagyjából rásimul a testre, és ott az üzletben nagyon bejött, szerintem nem nézek ki benne rosszul, viszont most itt azt ovlastam valahol, hogy olyan ember aki nincs kigyúrva mint állat az inkább ne vegyen fel feszülős v nyakút mert nagyon gáz. ti mit gondoltok? Kezdem bánnihogy megvettem mert én aztán tényleg rohadt vékony vagyok, egyes lányoknak nagyobb karjuk van mint nekem, mert vékony alkat vagyok és az izmom is kicsi, viszont már rajta vagyok a hízókúrán :) . Vessem tűzre magam a pólóval együtt? :D
2013. márc. 5. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
jól érzed magad benne? nem vagy nagy girnyó? akkor nyugodtan.
2013. márc. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Girnyó vagyok de a kisugárzásom ellenzi :D
2013. márc. 5. 15:29
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha jól érzed magad benne, viseld!
2013. márc. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, rengeteg ilyet látni.
2013. márc. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a normális válaszokat.


!! :D


Csak azért kérdeztem meg mert ma már nagyon divat piszkálni azt aki vékony, pedig én speciel nagyon szeretnék hízni de nem tehetek róla hogy nem megy. Étrendre meg nincs pénzem, mindig azt eszem ami van, nem éhezek de nem is hízok. :/

2013. márc. 5. 15:48
 6/11 A kérdező kommentje:
Még 1 hónap elteltével is rohadt vékony vagyok. :( Nem segít az se hogy többet eszem se az ha néha beugrok a kondiba. De komolyabban meg egyszerűen nincs időm csinálni.
2013. ápr. 4. 22:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a V nyakú póló bármilyen testalkatú srácon, ha illik a stílusához.:) Helyes fiú vagy egyébként?:D Tűzre ne vesd magad!
2013. ápr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
szerintem kicsitsem gáz :D én akkoris hordtam mikor kicsit pocakom volt, sőt igazából valamiért kevésbé volt benne feltűnő mint egy sima szabásúban. ha szerinted jól áll, hord nyugodtan
2013. ápr. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát nemtom :D Szerintem nem vagyok ronda de elég erős önbizalomhiányom van a vékonyság miatt :D
2013. ápr. 6. 10:59
 10/11 anonim válasza:

Nézd a sok divatmajom se vastag. Még is minden szart felvesznek. Valóban izmosan minden jobban áll.


Sokszor mikor megyek valahova úgy időzítem az edzést, hogy előtte legyen meg és utána induljak. Jobb még a közérzetemnek is. Pláne, hogy az önbizalmamat is feldobja. De, ne hogy azt hidd, hogy a sok felfújt gyíkarc annyira erős. Sokak nagyképűek és azt hiszik vagányak mert feszül a póló rajtuk mint állat. Közbe meg az expanderrel nem bírnak el. Hidd el én kihúztam az 5ös expandert a felfújt agyon szedett gyík meg mégse bírta húzni.


Ezzel csak azt akarom kihozni, hogy a látszat néha csal.)

Ha valóban jól áll, akkor hordjad nyugodtan. Mostantól meg akkor kezdjél neki az edzésnek és semmi KOKX!:D

2013. jún. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!