Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerettek turiból vásárolni?

Szerettek turiból vásárolni?

Figyelt kérdés

tegnap vettem 7 hosszú ujjút, 2 fűzőt,és 11 nyári felsőt:)

4000ftot fizettem ezekért.

de mindig attol parazok,hogy valaki meglát közben. mert nagyon sznob társaságban mozgok. polgármester lánya a legjobb barátnőm. masik barátnőm apukája a katonaságnàl vmi vezető..

szval senki neem tudja,honnan veszem a ruháimat:D

17L


2013. febr. 23. 08:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10# igazad van:) de amikor megkerdeznek mindig mondom hogy a plazabol..de van olyan baratnom,altalanos sulibol,akinek rengeteg cucca van turibol,pedig nagyon gazdagok:) na o tudja hogy enis turi parti vagyok
2013. febr. 23. 10:45
 12/13 anonim ***** válasza:
Én szeretek, tök jó ruhákat szoktam venni onnan párszáz forintért! Ráadásul találtam egyszer egy H&M-es Beatlesös pólót, amit újonnan 5500-ért árulnak, itt meg 300 volt. Mondjuk én is mindig körülnézek, hátha ott van egyik befolyásosabb ismerősöm, de azok nem is járnak ilyen környéken. :)
2013. febr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én is angol turiból vásárolok, pedig még sznobabb körökben mozgok, ahol te vagy. Milliomosok vagyunk és még sorolhatnám, de ettől még nem hagyjuk, hogy a marketing áldozatává váljunk. A nálunk sokkal-sokkal gazdagabb multimilliomos barátnőnk, aki a fél életét külföldön töltötte (Egyiptom, Indonézia, stb), akinek a Sas-hegyen van villája, turiban vásárol, -akkor szerintem mindenki más le van szarva, ha ő megteheti...


Ha meg valaki pénzes olyan kretén, hogy emiatt leszól, akkor meg nem kell tudnia, hogy éppen az Pierre Carden zakó csak 500ft volt, a 50e Ft helyett.

2013. febr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!