Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerettek turiból vásárolni?

Szerettek turiból vásárolni?

Figyelt kérdés

tegnap vettem 7 hosszú ujjút, 2 fűzőt,és 11 nyári felsőt:)

4000ftot fizettem ezekért.

de mindig attol parazok,hogy valaki meglát közben. mert nagyon sznob társaságban mozgok. polgármester lánya a legjobb barátnőm. masik barátnőm apukája a katonaságnàl vmi vezető..

szval senki neem tudja,honnan veszem a ruháimat:D

17L


2013. febr. 23. 08:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ez egyáltalán nem ciki, én special nem azért járok turiba mert nem lenne másra pénzem, hanem mert ott egyéni darabokat kapok, ami nem jön velem szembe az utcán:)
2013. febr. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
es mas tud róla? vagy ha megkerdezik honnan vetted, elmondod?
2013. febr. 23. 08:44
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem csak sznob társaságban mozogsz, hanem te is az vagy. Nem mindegy honnan van a ruhád, ha jól néz ki?
2013. febr. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
persze hogy elmondom nem fogok hazudni... és aki ilyenért lenéz az nem barát, én az ilyen emberektől szeretek minél előbb megszabadulni :)
2013. febr. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én az elmúlt 5 évben nem is tudom, hogy vettem-e valamit újonnan fehérneműn és cipőn kívül. Mindig turiba megyek, ha valamiért "új" ruhákra van szükségem! Ha megkérdezik, hogy hol vettem, akkor megmondom, hogy turiban... manapság szerintem nincs már mit titkolni azon, ha turiba jársz.
2013. febr. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Én sokkal jobban szeretek ott vásárolni, sokkal jobb cuccok vannak ott. Egyediek ahogy azt előttem is írták. abszolút nem tartom cikinek, de nem is olyan a baráti társaságom hogy cikinek tartsa.
2013. febr. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

mivel mindenhol a divatszarok vannak ami nekem pont nem astilusom igy máshol nem is kapnék ruhát. turiban meg mindenféle stilus és szin van,álomszép ruhákat szereztem már onnan.még minöségben is sokszor jobbak mint a rendes boltiak.és a drága boltban is ugyanazt kapod joformán. én láttam egy drágább boltban egy eszméletlen szexi tunikát valami 6000ért, amit egy outletben szintén láttam 1500ért. tök ugyanaz volt. felesleges drága boltba menni.

és igen ahogy emlitették aki ezt elitéli nem barát. sose szégyelld aki vagy és ne akarj más lenni mert az hazugság magad számára.

2013. febr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
legutóbb egy tuti ralph lauren pulcsit vettem 750-ért. amit mostanában boltban fogok venni az egy adidas pulcsi, amire évek óta vágyom. nadrágot vettem már turiban, de mind hamar tönkrement, így inkább boltból veszem, tally weijlből stb. amikor akciós. promodban vásároltam egy 20 ezer forintos bőr cipőt 3 ezerért. ha nincs jó akció a boltokban csak akkor tévedek be turiba, de mindig találok ott is jót :)
2013. febr. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
En turiban szoktam de a colosseum es a cozmos is olcso! Multkor 1500 ert vettem egy 3000-4000 ft os pulcsit
2013. febr. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 infomoly ***** válasza:

Én már szinte csak turiból vásárolok és ha kérdezik, megmondom, hogy onnan van. De néha azt kapom válasznak, hogy nem gondolták volna, hogy turis cucc. :-) Amúgy vannak a turiban teljesen új dolgok is, csak igen ritka. Legutóbb egy férfi pólót vettem, ami még nem volt kimosva, érződött a tapintásán.


Amúgy meg gondolj bele: ha márkás cuccot veszel turiban, akkor ugyanott vagy mint a barátnőid. Pár mosás után az övékén sem fog látszani, hogy újonnan vették... :-)

2013. febr. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!