Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki turiból vásárolni?

Ciki turiból vásárolni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 16:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha megválogatod a darabokat és nem csak onnan öltözködsz, hanem újjakkal is kevered akkor nem. De ha ilyen rongyos ruhákban jársz amin látszik hogy ezerszer hordták már és nem is a méreted mondjuk az ciki
2010. márc. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

volt.egy.dres

amit ott olcsón negvettem ,a ,árkásboltba 16 és fél ezer :S


Teljesen ugyanaz :D

2010. márc. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert a turkálókban nem csak foltos, elnyűtt ruhák vannak, én például rendszeresen fogok ki párszáz forintokért olyan holmikat, hogy csak pislogok... Például hordatlan Martens bakancs, márkás kordkabát még eredeti címkével, vadonatúj nyakkendő acélcsipesszel, hibátlan kardigán szintén eredeti holland címkével.

Néha még a legújabb divat darabjai is előfordulnak, bár ez tényleg ritka, de én semleges szabású dolgokra szoktam vadászni, akár új, akár turkálós.

2010. márc. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sokat vásárolok ott és mindenki dicséri a stílusomat. Érzék kell hozzá, és rossz minőségű, vagy kopott cuccot nem szabad megvenni. Nem ciki, én bevállalom(bár ehhez kellett idő..)
2010. márc. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem ciki turkiból vásárolni. Több előnye is van. Az egyik, hogy ott általában egyedi darabok vannak, tehát nem fogsz az utcán összefutni valakivel, akinek ugyanolyan cucca van, mint neked. A második, hogy olcsó. Manapság emiatt szorul rá nagyon sok ember, mert nincs pénzük drága cuccokra. Harmadik pedig, hogy ha van hozzá érzéked, akkor rengeteg jó cuccot szerezhetsz be, akár egy póló vagy farmer áráért 7-8 darabot is. Tehát, csak ajánlani tudom mindenkinek :D
2010. márc. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki..az a ciki,aki ezt lenézi,mert az már felvágás,hogy sok pénze van,és megteheti,hogy új holmit vegyen..de ha nem lenne sok pénze,ő is fölvenné a turkálós cuccot,csak ebbe nem gondol bele..amúgy én csak turkálóból szoktam nézelődni,szintén majdnem új cuccokat találok,és nagyon vagány kínálat szokott néhol lenni..
2010. márc. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem:D
2010. márc. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem! Sőt sok jó cuccom onnan van ráadásul sokkal olcsóbban, mint a bolti ár.
2010. márc. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ciki :) jó kis angolturi legjobb:D

Nem mindenki teheti meg hogy a váci utcában vásároljon marha egyedi cuccokat min 5számjegyűért. persze oda kell figyelni mit veszel meg, de ott lehet találni igazán egyedi dolgokat.

2010. márc. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem.Sokan azt hiszik a turiban csak szétnyűtt ruhák vannak. Vettünk már olyan cipőt amin láttszott, hogy nem volt használva.

A múlkor vásároltunk egy csizmát és rákerdeztek, hogy hol vettük? Amikor kimondam, h. turis csak pislogtak. Az is jó, hogy olcsón a legjobb márkákból válogathatsz.

Egyedi, mikor végigmész az utcán nem jön szembe három ugyan olyan.

2010. márc. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!