Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki turiból vásárolni?

Ciki turiból vásárolni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 16:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem ciki!

Én pár hónapja vásárolok onnan,először annak tartottam,de amint kifogtam pár jó(NAGYON JÓ)darabot,azóta szinte a mániám oda járni!

És a mai turikban már egyáltalán nem olyan ruhák vannak,amiken látszik(persze van olyan is),hogy használt!

Vettem már nagyon extra,vagány és egyedi felsőket,amik között több új is volt!

És a legjobban az tetszik benne,hogy nem jön szembe velem sehol!:D

Én is csak ajánlani tudom mindenkinek!

Üdv!

2010. márc. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Viccelsz? Trapéz farmert manapság nyócötvenért hol vehetsz? A legjobb nadrágom!:)
2010. márc. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Én idén télen döntöttem el, hogy felsőket nem veszek máshol...szülinapom ilyenkor van, és ruhára kapott pénzből nekiindultam a boltokban...vagy 20-30 ruhaboltot végigjártam, és rosszkedvűen fordultam ki mindenhonnan, mert mindenhol ugyanaz volt. Végül fehérneműre költöttem:P

Az imádott kabátom is többször jött szembe velem az utcán idén, mint szerettem volna. Asszem egyedül nadrágot fogok boltban venni...sajna 34-es méretben ritkán találok turiban:(

2010. márc. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
25%
Nem ciki.. :) főleg mert sokszor észre sem lehet venni.. mondjuk én nem szeretem a turikat, inkább márkás cuccokat, de nem nézem le egyáltalán azokat akik ott vásárolnak :)
2010. márc. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

én már évek óta onnan öltözködök. sokáig úgy is éreztem hogy nagyon gáz, de már 1 éve úgy vagyok vele, hogy sokkal jobb minőségű és egyedi stílusú ruhákat lehet ott kapni. vettem 2008 nyarán egy farmer nadrágot a kínaiba 4500-ért és rá félévre úgy kikopott. a turiba meg vettem 1 éve egy fekete farmert és semmi baja nincs! nem kímélem :D. ma is vettem egy converse tornacipőt, annyi volt a baja hogy kicsit koszos volt. bedobtam a gépbe és kimostam a másik tornacipőmmel. a cipő 800 forintba jött ki. 6 nadrágot vettem ott az utóbbi 1 évben és mind répaszárú gatya és darabja kb 600 forintba jött ki. pólók.. hm 150-200 forintok szoktak lenni. ja és nem darabosba járok, mert az még drágább hanem kilósba. ahol én lakok(Kecskemét) 2 éve csökken a kínai áruházak száma. eddig rengeteg volt, és most már 1 kezemen megtudom számolni mennyi van. És ahogy én észrevettem, mindenféle korosztály vásárol turkálóba. nekem is mindig dicsérik a ruháim. Ja és én utálom ha máson látok olyan rucit mint amilyen nekem van, ezért is szeretem már a turit :)

19/L

2010. márc. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
70%
sztem nem ... :D amugy meg ma volt a reflektorba,hogy Dukai Regina is néha bemegy egy egy turiba... :) neki sem gáz.
2010. márc. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
dehogy ciki! a legjobb! *.* imádom! *.*
2010. márc. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
4%

Hát ha elviseled azt a szagot, a rengeteg embert akik úgy túrnak a ládákban mintha élelmet keresnének, és van rá legalább másfél órád hogy kifogj valamit akkor próbálkozz.

Bármit vettem is onnan (kivéve plüssök, mert abból vannak nagyon különlegesek is), semmit nem hordok. Biztos velem van a gond: nem hoz lázba a márka, bármilyen is az, szerintem Anglia nem a divat hazája, és túl kicsi a méretem, mivel az angolok elég kövérek, már ami a ruháikat illeti, és a színeket sem nagyon szeretik.

Már azért sem vásárolok turiból mert mindenki oda van érte, és nem vagyok csorda szellemű.

Ellenben ha francia és olasz turkálók lennének ahol színek és méretek illetve stílus is lenne oda elképzelhető hogy gyakrabban járnék.

Egyébként nem ciki, csak ne azt nézd hogy milyen márka hanem, hogy mennyire hordható (lukas, koszos, elnyűtt,stb...)

2010. márc. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Engem sem nagyon érdekel hogy milyen márka:) Amúgy én sem olyan turira gondoltam ahol a csövesek bűzlenek hanem rendes normális bálásboltra:) Amúgy sztem jó dolog a turi. Járok hip-hopra és a tánctanárom például turiból szokott vásárolni táncos külföldi gatyákat mert Magyarországon nem lehet kapni:)
2010. márc. 10. 12:32
 20/20 anonim ***** válasza:

nem ciki, nagyon jó dolog


Csak egy meghívás:

Aki szeret és szívesen jár turiba, vállalja a Facebookon e Jó szokását, azáltal, hogy csatlakozik e csoporthoz. Tapasztalatokat is megoszthatunk, ha elegen leszünk! :)

[link]

2010. máj. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!