Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy nő/lány csak magassarkúban...

Egy nő/lány csak magassarkúban lehet nőies?

Figyelt kérdés
2013. febr. 16. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, akár tornacipöben, farmerban és pólótrikóban is.
2013. febr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem hinném. lehet kapni csinos lapos sarkú cipőt is. az összhatás a lényeg. nekem az általános iskolai matektanárom mondta, hogy egy lány/nő szoknyában nőies nadrágban már nem. én nadrágos vagyok, de egy csinos felsővel ugyanolyan nőiesnek érzem magam, mintha felvennék szoknyát és magassarkút.
2013. febr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. febr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Természetesen nem, de sokat segít. Ugyebár fő a kisugárzás, meg a viselkedés, de egy tornacipős, farmeros lányt egy bizonyos kor felett már nem lehet komolyan venni, úgy értem 18 év alatt még ok, de egy érett nő öltözzön kicsit elegánsabban. Ha meg annyira sportos akkor futáshoz vegyen futócipőt, de ne a munkahelyre/bulira/randira. Az meg h miben megy bevásárolni édesmind1.


Nálam a nőiesség külső tulajdonságai a magassarkú, szoknya, testhezállóbb ruhák, szép frizura stb.nél kezdődnek. És sztem a férfiak 95%a így van vele, max mást mond.

2013. febr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolóval értek egyet, az elsővel nagyon nem.


A kérdésre válaszolva: nem, mert pl. egy topánka is nagyon aranyos tud lenni mondjuk egy szép szoknyával. Meg persze télen a csizma és bokacsizma is.

De az edző- meg a tornacipő, és a Deichmann-os szőrös rondaságok visszataszítóak, ízléstelenek.

2013. febr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elsönek igaza van. Ha valaki noies jelenseg akkor majd mindenben az.

Egy atlagos no magssarkuban, kioltozkodve is csak atlagos, hiaba hiszik hogy az nagyon megdobja a kinezetuket.

2013. febr. 17. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!