Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerinted is vicces, amikor a...

Szerinted is vicces, amikor a lányok behajlított kárral, könyökhajlatban viszik a táskát?

Figyelt kérdés

Nem ítélkezek emiatt senki felett (miért is tenném), és tudom, hogy vannak táskák, amiket így "kell", de szerintem nagyon gázosan néz ki plusz nem látom, miért praktikus vagy kényelmes ez.

Csak szeretném tudni, egyedül vagyok - e ezzel? :)


2013. febr. 15. 20:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Vagy ha mégis, akkor nem azért mert úgy hordja a táskáját :P

Előző voltam

2013. febr. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Bevallom, nekem sem. :) de ettől még furcsán néz ki számomra. No nem a nő, csak a kéztartás meg a táska.
2013. febr. 16. 11:52
 13/19 anonim ***** válasza:
Én általában akkor szoktam így vinni, ha sok cuccom van, és a sulitáskámon kívül kell még mondjuk egy táska, akkor az már csak oda fér. Vagy ha nincs elég hosszú pántja, hogy a vállamra vegyem.
2013. febr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


7#: például. Máshol el sem tudnám képzelni :D



Nem is divatos a vállon hordás max 4o éveseknél. Nekem pl az összes táskámnak alkaron hordos a tervezése ha akarnám sem huzhatnám a vállamra

2013. febr. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
ez függ a viselőtől, a ruházatától, a kéz tartásától..
2013. febr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha nehéz a táska, nekem kényelmesebb úgy vinni. Vagy ha tömegközlekedek biztonságosabb.
2013. febr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Sajnos egy bevásárlóközpontban dolgozom, így elég sok embert, lányt, nőt táskát látok. Nem hiszem, és nem is úgy tűnik, hogy itt tartanánk, hogy a vállon hordás elavult lenne. Sok klassz hosszabb pántos táska van, ami jól mutat vállon, vagy akár átvetve.
2013. febr. 23. 09:41
 18/19 anonim ***** válasza:
én is alkaron/könyökhajlaton szoktam a táskámat hordani a kezem magam előtt a hasamnál de van egy barátnőm aki eléggé kirakja a kezét ilyenkor és rázza magát mint egy p*csa és olyankor el is kerülöm "nem vele vagyok" módon megkérdezhetem ti mit gondoltok egy ilyen lányról aki kirakja a kezét és nem a hasánál van a keze?
2013. febr. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%
szerintem nagyon is vicces :D kb mint egy csaj páwa. és komolyan olyanok mint a dívák, én nagyritkán még utánozom is őket xD
2013. márc. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!