Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerinted is vicces, amikor a...

Szerinted is vicces, amikor a lányok behajlított kárral, könyökhajlatban viszik a táskát?

Figyelt kérdés

Nem ítélkezek emiatt senki felett (miért is tenném), és tudom, hogy vannak táskák, amiket így "kell", de szerintem nagyon gázosan néz ki plusz nem látom, miért praktikus vagy kényelmes ez.

Csak szeretném tudni, egyedül vagyok - e ezzel? :)


2013. febr. 15. 20:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az jut eszembe ilyenkor,hogy olyan dívásan akarnak viselkedni a lányok ...:D
2013. febr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nekem is úgy tűnik, valószínűleg ezért nem tetszik.
2013. febr. 15. 20:28
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
amikor valaki kifele tartott kézzel lóbálja úgy a táskáját az szerintem is hülyén néz ki, de én szoktam a könyökömön/ alkaromon hordani de a kezem mindig magam előtt van a hasamnál, szerintem így nem gázos.
2013. febr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is könyökhajlatban hordom általában úgy, hogy a kezem a hasam előtt van(ahogy az előző), de kifelé sosem tartom a kezem, úgy azt sugallom mások felé, hogy én vagyok valaki, ti meg nem. Vagy kézben hordom, így:

[link]

nekem így elegántosabb :P

2013. febr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is picit az, bár velem is előfordul, hogyha csinosabban szeretnék kinézni, akkor lehajtom a hosszabb pántot, és alkarra teszem a táskám. De őszintén szólva nem tudnék egész nap magas sarkúban, alkaron lévő táskával a kezemen mászkálni....
2013. febr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Most vettem észre, hogy a kérdésben azt írtam: "kárral" :-D

Bocsánat, mobilról írtam, szótárral és ez lett belőle :)

2013. febr. 15. 23:27
 7/19 anonim ***** válasza:
Mért hol vigyük a vállunkon? :DD
2013. febr. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én csak akkor viszem úgy, amikor nagyon nehéz a táskám és húzza a vállamat, de akkor is a kezem a hasamnál van, normálisan próbálom vinni.
2013. febr. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
7#: például. Máshol el sem tudnám képzelni :D
2013. febr. 16. 09:43
 10/19 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom...

Én ha ránéznék pl. erre a nőre, nem azt gondolnám hogy egy beképzelt majom

[link]

2013. febr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!