Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért kötnek belém a suliba,...

Miért kötnek belém a suliba, hogy harisnyanadrágot veszek fel, mert fázok? Miért olyan vicces?

Figyelt kérdés
Kőszegi srác vagyok, s állandóan poénkodnak velem, mert fel merem venni a harisnyanadrágot. Hogyan lehet őket lekoptatni?
2013. febr. 14. 07:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Honnan tudják, hogy harisnyanadrág van rajtad?
2013. febr. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Én sem értem, hogy honnan tudhatják ezt...
2013. febr. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Gondolom, van tornaóra és ott le szokás vetközni....


Ha meg valaki ezen fennakad, akkor azzal nem érdemes foglalkozni. Legfeljebb megke´rdezed, hogy SZERINTÜK mi a különbség egy harisnyanadrág és a egy hosszßu alsónadrág között. De aki ennyire primitiv, az nem fogja fel, hogy a kettö gyakorlatilag ugyanaz.

2013. febr. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Hány éves vagy? Általános vagy középiskolába jársz? Ne aggódj fősulin senki sem fog ezért megszólni. Nem kell velük foglalkozni. Tőlem megkérdezték suliba miért hordok bakancsot (télen). Azon szoktam nevetni, hogy vannak akik télen vékony talpú tornacipőt (alacsony szárú vászon) vesznek fel aztán panaszkodnak hogy hideg van.
2013. febr. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
mert gyerekesek, éretlenek. nem kell velük foglalkozni
2013. febr. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%

Ha normális férfiharisnyát hordasz akkor nem értem... nincs vele semmi gond. Ők a gyerekesek.

Viszont ismerek pasit aki női nejlonharisnyába jár... ami se nem meleg, se nem pasiknak való, és nevetséges benne, szóval rossz ránézni.

2013. febr. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én mikor középsulis voltam rendszeresen viseltem női harisnyát, ilyet-olyat,de tesióra napon nem húztam, nem volt egyszer sem bátorságom úgy levetkőzni és abban mutatkozni.
2013. febr. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Mennyi idős vagy?Pamutot hordasz,vagy nejlont?Ha az előbbi,akkor teljesen rendben van a dolog,de ha nejlont,azon ne csodálkozz.Én is jártam suliba,télen némelyik fiú vett fel harisnyát a hideg ellen,de nejlont én még egyiken sem láttam ,még akkor sem,ha tesiórán átöltöztünk.Kérdésedre a válaszom az,hogy fogadj meg néhány jó tanácsot.Először is ne foglalkozz velük,mert ha felhúzod magad,annál jobban rádszállnak.Aztán mindenképp pamutharisnyát viselj,egyszínű legyen,és l.fejesvagy anélküli ezt te majd eldöntöd.Fekete színűt válassz,ebbe biztos nem tudnak belekötni.De van még szürke,s.kék,és sötétbarna szinekben is.A nejlonhaisnyát meg egyenesen verd ki a fejedből,mert ha azt viseled persze,hogy kinevetnek.Különben is az a csajoknak jobban áll,ezért hagyd meg inkább nekik.Rádaásul nehezen tudom elképzelni,hogy az ilyen időben melegítene valamit.Ha nem találsz a boltban férfi pamutharisnyát,a női is megteszi(lényeg,hogy egyszínű legyen és minta nélküli),csak azt kell mondanod az eladónak,hogy a barátnődnek kell.Ha megkérdi mekkora méret kell,mond azt,hogy akkora mint te vagy.Így ebben nem lesz semmi feltünő,és te sem fogod magad leégetni.Azt azonban vedd figyelembe,ha mégis azt mondod az eladónak,hogy neked kell,hát valószínűleg szerezni fogsz neki néhány kellemes percet.Végezetül az ,hogy te mit viselsz ,senkinek semmi köze hozzá!Különben is a nadrágod alatt ki látja?
2013. febr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31 vagyok, pamut harisnyát nem vettem még. Nem tudom milyen az, microfibra, nylon,gumírozott amit vettem eddig. Néha hordok olyant is, de a nylon a kedvencem. Nagyon sok nylonharisnyát elhasználtam már, tájékozott vagyok a harisnyák terén. Amikor középsulis voltam 16-23 koromig, csak tesinapon nem húztam harisnyát,nejlont hordtam mindig, fura-nem, nekem jó volt,és ma is az. Tud melegíteni ami 40 denes, vastagabb,mert rátapad a bőrre,szigetel.
2013. febr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%
Olyat viselj ami neked tetszik,pamutot,az jól megvéd a hideg ellen,én is olyat hordok.A nejlont én valahogy széles ívben kerülöm,de ha neked bejön,hát hajrá!Mellesleg azért cikizik ki a pasit ha harisnya van rajta mert itt nálunk még nem elfogadott.
2013. febr. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!