Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért kötnek belém a suliba,...

Miért kötnek belém a suliba, hogy harisnyanadrágot veszek fel, mert fázok? Miért olyan vicces?

Figyelt kérdés
Kőszegi srác vagyok, s állandóan poénkodnak velem, mert fel merem venni a harisnyanadrágot. Hogyan lehet őket lekoptatni?
2013. febr. 14. 07:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát ja, nálunk jobban elítélik ezt mint máshol,de ahol elfogadottabb, azért ott is vannak ellenzői. Nekem sok jó tapasztalatom van, sok dicsérő szavakat kaptam,inkább nőktől, lányoktól. De azt is tapasztalom,hogy pl halásznadrággal használva 1 barna, akár fényes harisnyát nem veszik észre a lábamon,nem feltűnő. Ezért állt.ilyent hordok, nyilván vehetnék fel olyant is,amibe 2 km-ről is kiszúrnának.
2013. febr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A fiúk általában nem hordanak harisnyát pláne nem nőit.Sajnos kinézi a többség.
2013. dec. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!