Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valaki turiban vásárol?

Figyelt kérdés

Csak mert nem is olyan rég (talán tavaly) valaki azzal cikizte egy osztálytársam, hogy turiból vannak a ruhái, amit ő nagy bőszen tagadott.

Aztán ma szóba jött, hogy valaki vett valami jó ruhát, mondtam, hogy én is egy tökjó szoknyát, megkérdezték, hogy honnan, én meg mondtam (nem tudok hazudni, csak ha előtte felkészülök :D) hogy turiból. Nem nagyon mondtak rá semmi különöset, de azért nem akarom, hogy később mindenki ezért cikizzen.

14/L



2013. febr. 14. 15:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolok semmit, mert én is onnét szerzem be a ruháimat. Vagy ha mégis, akkor azt, hogy:

- környezetvédelem

- nem jön veled szembe az utcán

- jó minőség, kedvező áron


Sokszor olyan dolgokat lehet kifogni, hogy még. Nem járok állandóan, nem költöm minden pénzem ruhára, de sokkal jobb dolgokat találok ott, mint a plázák butikjaikban.


Ha úgy érzed, hogy ez számodra kellemetlen, akkor mond azt, hogy "... ó, már ezer éves, fogalmam sincs, hogy honnét van" vagy " egy ismerősömtől kaptam"


ÉN sem tudok hazudni, de az elhallgatás még nem hazugság. Nem kell mindenkinek tudni, hogy honnét vásárolsz.


Egyszer a nagy turkálásom közepedte észre sem vettem, hogy az egyik egyetemi professzorom turkál mellettem. Sosem gondoltam volna, hogy turiba jár... S nem lett ettől a szememben rosszabb ember vagy rosszabb tanár.

2013. febr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem éri meg. A turik is baromi drágák lettek, régebben én is jártam, de ma már semmi értelme. Normális boltokban leárazásoknál kb. ugyanolyanok az árak, mintha turkálóban lennék. De nem ciki ott vásárolni, csak szerintem nincs értelme.
2013. febr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért a turiban nem 3000 Ft egy felső.
2013. febr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Mostanában én is megszerettem a turizást. Eddig nem hittem volna, hogy ki lehet fogni csomó jó cuccot, de mióta egyszer 3 szatyornyi turis cuccal tértem haza, rendszeresen járok. Sok olyan ruhadarab van egy tukálóban, amit még senki soha nem hordott, mert még az eredeti cimke/ár is rajta van, de ugyanúgy 600Ft-ba kerül. Na, én főleg olyanokat veszek, mert a többit sokszor kinyúltnak/elhasználtnak látom. Persze ez nem feltétlenül jellemző pl. táskákra, cipőkre vagy övekre. Azt meg csak megerősíteni tudom, hogy nem fog szembejönni veled senki ugyanolyan cuccban. Egyszer egy menő boltban vettem egy szép fekete pulcsit, már aznap 3 ugyanolyannal találkoztam az utcán. Azóta már nem hordom olyan lelkesen, azt gondolva, hogy: "Jaj, de jó, csak nekem van ilyenem." :D De a turiban igenis sok egyedi, jó minőségi ruhát kehet találni, szóval nyugodtan turizz te is, majd meglátod, milyen jó cuccokat fogsz ki! :)

2013. febr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam venni ott ruhákat,nem egy zara és hilfiger inget vettem már magamnak aprópénzért.

Először rám is furcsán néztek,amikor mondtam hogy turkálóban vettem ruhát.Amikor mutattam nekik az eredeti cimkés zara ingem(3000Ft volt),akkor csak néztek

2013. márc. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Nagyon szeretek vásárolni néha turiba is megyek ès mindig találok 1-2 márkás, jó minőségű, szép, alig használt ruhát. Az egyik barátnőm (elég gazdagok) imád turikban vásárolni mert szerinte így.nem utánozzák le a ruháit és olyan darabokra bukkan amit még a hülyének is megéri megvenni (zara, s. Oliver, Gin Tonic, Levi's, )
2013. márc. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!