Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valaki turiban vásárol?

Figyelt kérdés

Csak mert nem is olyan rég (talán tavaly) valaki azzal cikizte egy osztálytársam, hogy turiból vannak a ruhái, amit ő nagy bőszen tagadott.

Aztán ma szóba jött, hogy valaki vett valami jó ruhát, mondtam, hogy én is egy tökjó szoknyát, megkérdezték, hogy honnan, én meg mondtam (nem tudok hazudni, csak ha előtte felkészülök :D) hogy turiból. Nem nagyon mondtak rá semmi különöset, de azért nem akarom, hogy később mindenki ezért cikizzen.

14/L



2013. febr. 14. 15:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam, szerintem semmi ciki nincs benne, nagyon jó ruhákat lehet kifogni. És környezettudatos vásárlás.
2013. febr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
14 éves vagy,a korosztályod még nagyon ebben a "menő, nem menő" korszakban van,de majd kinövik.ne érezd cikinek,még a gazdagok is szoktak turiba járni!
2013. febr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekel.

Személy szerint én nem vettem még semmit onnan. Egyszer voltam Hádában, de nem nagyon jöttek be az ottani holmik. Találtam egy felsőt, de az is 5-6ezer körül volt. Annyiért meg már, akkor inkább újat veszek.

2013. febr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi ciki nincs benne. Ettől függetlenül gyerekeknek jó ürügy, hogy cikizzenek másokat. Szóval nem a turi a gond, hanem a többiek éretlensége.
2013. febr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a turiban sokkal értelmesebb ruhák vannak, mint néha egy üzletben. Ráadásul márkás is és olcsóbb is.
2013. febr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megnyugtattatok :) Amúgy most nézem, hogy az egyik blúz amit vettem az Marks&Spencer-es és párszázba került csak :D
2013. febr. 14. 17:25
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet különleges darabakra akadni olcsón. Én imádok túrni.
2013. febr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Mit gondolok magamról? :D azt, hogy baromi ügyesen vásárolok, mert tizedáron veszem meg azt a turiban, amit más a plázában :D

next pulóver 350ft-ért pl. három csőfarmer 4000-ért.

ki nem tojja le magasról, hogy ki mit mond? :D

2013. febr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az új osztályomban van egy csomó,gazdag plázap.csa-legalábbis én azt hittem.Aztán megdicsértem az egyik ruháját,és mondta,hogy a turiból van.Mire jött a másik,hogy ő is most túrta ezt a pulcsiját,és hogy milyen jól járt vele:D szóval nem,nem ciki.
2013. febr. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyaltalan nem ciki!

En is szeretek turiba jarni, es rengeteg jo cuccot szoktam kifogni.

2013. febr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!