Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan nevezik ezt az öltözköd...

Hogyan nevezik ezt az öltözködést? Van valami elnevezése? : Vans authentic, feltűrt szárú szakadt csőnadrág, bő póló/trikó. stb

Figyelt kérdés

példa:

[link]

Szóval Austin Carlile, Kellin Quinn vagy Oliver Sykes stb...

És még annyi, hogy én lány vagyok, mit szólnátok hozzá ha egy lány öltözködne így?:)



2013. febr. 9. 21:31
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A b**i kifejezés arra vonatkozik aki férfi és férfit szeret. Öltözködéstől nem lehet senki b**i. Köszönöm.
2013. ápr. 15. 18:07
 12/12 anonim válasza:

hát, túl sok jót ne várj :D mármint erre a stílusra sok pozitívat ne várj a válaszadóktól, mert a nagy többség azzal jön majd hogy egy csaj nőiesen öltözködjön már blablabla.


de egyébként meg személyszerint nekem baromira tetszik és úgy gondolom hasonló ízlésünk van.:D nekem amúgy tetszik, meg szerintem az ilyen stílusú fiúknak is, de gondolom ez így van fordítva is, hogy neked ez a stílus jön be tehát innentől kezdve nincs miről beszélni:D olyan nem létezik, hogy mindenkinek megfelelj. neked ez a stílus fekszik, ilyen az ízlésed, ennyi. 17L voltam

2013. máj. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!