Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A mai fiatalok miert vesznek...

A mai fiatalok miert vesznek meg minden hulladek, szemetre valo ruhät, csakazert, mert divat? Pl. Rongyos farmer, halälfejes pulcsi, koptatott emblemäs rövidujju.

Figyelt kérdés
Akik kitalältäk a rongyos, lyukas farmernadräg divatot, koponya mintäs kendöt, azok sajät maguk sosem vennek fel ezeket. Hanem jokat röhögnek a sok hülye fiatalon, aki ezeket az igenytelen cuccokat hordjäk.

2013. febr. 9. 18:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
j*
2013. febr. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
81%
Én linkeltem a három undorító képet. Ilyen ruhákat nem télen kell hordani, ez egyértelmű, bár egy ilyen farmer csipkés harisnyával alatta baromi jól néz ki, de arról már nem keresek képet, úgyis annyira gusztustalan, ne is nézegessétek. :) Amúgy attól, hogy valakinek valami nem tetszik, kulturált módon is lehet nyilatkozni, sőt, a legjobb, ha valaki magában elkönyveli, hogy ez nem az ő stílusa, és kész. Nekem sem tetszik az általad is említett halálfej, így nem hordom. De ha valaki hordja, hát az ő dolga, ha neki az tetszik, viselje nyugodtan, engem ugyan nem zavar. Én szeretek divatosan öltözni, követem is az aktuális trendeket, sok divatmagazint olvasok, sokat vásárolok, de azt, hogy gusztustalan, igénytelen, ágrólszakadt lennék, még soha senki nem mondta (és szerintem nem is gondolta, bár az is igaz, hogy én megválogatom a barátaimat, aki pedig nem a barátom, annak a véleménye hidegen hagy). Pedig van néhány ripped jeansem és oversize felsőm.
2013. febr. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
71%
Azért mert nem tetszik a mintája vagy a kinézete még nem szemétre való hulladék ruha darab. Egyébként azok akik kitalálták felveszik és büszkén hordják is. És nem itt kezdődik az igénytelenség. Semmi értelme nincs a felháborodásodnak. Az meg csak téged minősít, ha ezek miatt ítélkezel mások felett.
2013. febr. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ez nem a mai fiatalokról szól. Mellesleg lehet hogy előttem már elmondták, de senkit nem érdekel a véleményed, nem te vagy minden jó ízlés ura, lehet hogy másnak meg a te stílusod nem tetszik, mégsem kötnek bele, mert több eszük van mint neked. Mindenki hordja azt ami tetszik nekik, főleg azt hogy a halálfej meg a szakadt farmer most pont hogy nem annyira divatos, és az embléma nem elmebajra utal vagy halottimádatra sátánizmusra mint sok elborult agyú, hülye ember képzeli. Ennyi.
2013. febr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Kedves 82 % nem vitatkozom veled - en tudom, hogy mire utal, es tudom, hogy az összes ilyen cuccnak mi a jelentese. Privät üzenetben megirom, ha erdekel. Az elborult agyu Mainstream-hülye az nem en vagyok...
2013. febr. 10. 23:57
 16/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó a 3 belinkelt kép. Nem értem, hogy mit kell más öltözködési stílusát leszólni...nem télre való...és? A szoknya sem télre való, mégis fel lehet venni. Szerintem a saját öltözködésével foglalkozzon már mindenki...nem értem, hogy az emberek 50%-nak miért az a legnagyobb problémája, hogy más hogyan öltözködik.
2013. febr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ezeknek a cuccoknak nincs jelentésük. Egyszerűen csak ma ez a divat. Anno meg azon voltak felháborodva a kispolgárok, hogy Coco Chanel divatba hozta, hogy nők is járhattak nadrágban, és nem kellett a fűzőkben fulladozniuk. Ez kb. ugyanaz. Kár mindenféle idióta összeesküvés-elméletet belemagyarázni.
2013. febr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én soha nem vennék fel rongyos farmert meg halálfejes cuccokat.

15/F

2013. febr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
attól,hogy neked valami nem tetszik, még nem biztos, hogy nem divatos... lehet,hogy másnak meg az a cink ruha amit te hordasz. ez egyénfüggő..
2013. febr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Hat a baratnom is ilyen ruhakat hord,pedig o mar nem eppen tini...o azert veszi meg mert ez tetszik neki.

amugy aki csak azert veszi fel mert divat ....hat hadd vegye ...

2013. márc. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!