Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek fius ha egy...

Szerintetek fius ha egy lanyon bo szaru nadrag es converse van?

Figyelt kérdés
Nem melegito,hanem ilyen vekony anyagu nadrag meg farmer szinu kek converse-el.

2013. febr. 4. 18:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

9-es: Sajnos tényleg felkapott dolog de én leginkább azért hordok ilyesmiket mert kényelmes. Az nem érdekel, ha más a divat szerint öltözködik csak legyen egyénisége és vigye bele azt is az öltözködésébe, ami neki tetszik. Találja meg az arany középutat, ahogy mondod. Mondjuk szerintem a saját magam által gyártott pôlóval meg a rengeteg saját karkötõvel már mindjárt messzebb áll a tucattól. Igen kérdezõ, úgy értettem, hogy nem merik megmutatni, felvállalnj magukat.


8. voltam

2013. febr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

fiúknál felkapott.lányoknál nem látni. az a jó xD

Én zenekaros pólokba járok szal nem vagyok tucat.SŐT

2013. febr. 9. 11:55
 13/24 anonim ***** válasza:
Háháá :D Én is zenekaros pólókat hordok. Melyik bandá(k)tól van pólód, ha megkérdezhetem? Csak kíváncsi vagyok, hogy azokat szereted-e mint én. :)
2013. febr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Thirty seconds to mars,ACDC,Nirvana,My chemical romance,Nightwish,Green Day. :))
2013. febr. 9. 14:17
 15/24 A kérdező kommentje:
Kárpátia,Lord is van még :D
2013. febr. 9. 14:19
 16/24 anonim ***** válasza:

Van egy pár köztük a kedvenceimbõl. Az AC/DC a mindenem \m/, de szeretem a Green Day-t is plusz Kárpátia fan voltam egy idõben.

Jelenlegi kedvenceim akiktõl póló(i)m is van(nak): AC/DC, Zeppelin, Clapton, Linkin Park. Szerintem sem tucat ez a stílus. Nagyon kevés rocker lány van manapság. De én mindig az maradok. :)

2013. febr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Linkin Paaaark<3 be kéne szereznem egy pólót.xd

igaz.és én is az leszek mindig! hány éves vagy am?

2013. febr. 9. 15:21
 18/24 anonim ***** válasza:
14
2013. febr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
énis.xd
2013. febr. 9. 16:45
 20/24 anonim ***** válasza:
Lehet csak én hülyültem meg, de mostanában mindenki 14 éves. lol
2013. febr. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!